Chris Evans sa pripája k Emily Blunt pre Netflix film Pain Hustlers

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Chris Evans v ďalšom Netflix filme

Hollywoodska megahviezda Chris Evans sa pripája k ďalšiemu Netflix filmu. Tentoraz má ísť o snímku Pain Hustlers, kde si hlavnú úlohu zahrá Emily Blunt (Tiché miesto). Za snímkou stojí režisér David Yates, ktorý nám priniesol filmy zo série Harry Potter alebo Fantastické zvery.

Tvorca film popísal ako akúsi kombináciu Vlka z Wall Street a Stávky na neistotu. Príbeh sa zameria na Lizu Drake (Blunt), ktorá nedokončila ani strednú školu. So svojou mladou dcérkou sa pretĺka životom a snaží sa pre ňu nájsť lepšiu budúcnosť. Jedného dňa narazí na krachujúci farmaceutický start-up.

Zdroj: aktuality.sk

Získa úspech v spoločnosti, ale…

Získa v ňom prácu niekde v zapadnutom obchodnom centre v strede Floridy. Lenže jej šarm, odhodlanosť a dravosť katapultujú firmu a ju spolu s ňou k lepšiemu životu vo vyššej spoločnosti. Lenže si začne uvedomovať, že sa tak stáva súčasťou kriminálnej konšpirácie. A tá môže mať smrteľné následky.

Streamovacia služba si získala film po jeho predstavení na festivale v Cannes. Dohoda, ktorou si ho získali, stála 50 miliónov dolárov, takže projektu rozhodne veria. Scenár k snímke však píše Wells Tower, teda uznávaný autor krimi a trilerových románov. Pain Hustlers by sa nám mala predstaviť ako akčná dráma.

The Gray Man trailer
Zdroj: Netflix

Streamer a herec už sú zohratí

Nevie sa, akú úlohu by mal hrať bývalý Captain America. Ide o jeho ďalšiu spoluprácu s platformou. Už budúci týždeň, 15. júla tam príde jeho najnovší film The Gray Man. Na starosti ho majú bratia Russovci, ktorí priniesli aj Avengers filmy. Napínavé súboje tu bude ako agent zvádzať s Ryanom Goslingom.

Jeho spolupráca s Netflixom však začala už v roku 2019. Vtedy s nimi pracoval na špionážnom kúsku The Red Sea Driving Resort. V rovnakom roku sa objavil aj v inej detektívke a to Na Nože. Tú si tiež pre seba získal stremovací gigant a pripravuje hneď dve jej pokračovania. Jedna z nich dostala nedávno svoj oficiálny názov – Glass Onion: A Knives Out Mystery

Ako sa vám pozdáva film Pain Hustlers pre Netflix, v ktorom si zahrá Emily Blunt a aktuálne aj Chris Evans? Páči sa vám jeho popis? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -