Hviezdu UFC Conora McGregora čaká herecký debut. Zahrá si v remaku po boku Jakea Gyllenhaala

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Conor McGregor bude mať svoj herecký debut

Dvojnásobný šampión UFC vymieňa bojovú arénu za filmové plátno. Conor McGregor už oznámil, kde bude mať svoj herecký debut. Bude to v remaku filmu z konca 80. rokov, kde vtedy hral hlavnú úlohu Patrick Swayze. Teraz si túto rolu berie Jake Gyllenhaal. Snímku pripravuje Amazon pre ich streamovaciu službu Prime Video.

Film Road House z roku 1989, ktorý sa dostal do našich distribúcií aj pod názvom Hrozba smrti, hovorí o legendárnom vyhadzovačovi Daltonovi (Swayze). Bar Double Douce zbavuje všetkých bitkárov, gangsterov a najatých vrahov. Tak sa dostane do pozornosti mafiánskeho bossa, s ktorým si nakoniec bude musieť zmerať sily v súboji na život a na smrť.

road house
Zdroj: film-vault.fandom.com

Gyllenhaal je bývalý zápasník, prichádza na slnečnú Floridu

Nové stvárnenie sa bude trochu odkláňať od predlohy. Gyllenhaal v ňom bude bývalý zápasník UFC (pekný vtip od autorov). Missouri z pôvodného filmu strieda za slnečnú Floridu. Lenže čoskoro si uvedomí, že tropický raj vôbec nie je tým, čím sa zdal. McGregor by si tu mal zahrať dokonca novú postavu, ktorá sa v originále neobjavila.

Produkcia má začať ešte tento mesiac v Dominikánskej Republike. Réžiu si zobral na starosť Doug Liman, ktorý priniesol sériu o agentovi Bournovi, snímky Na hrane zajtrajška alebo Barry Seal: Nebeský gauner. Bude pri tom vychádzať zo scenára, ktorý píšu Anthony Bagarozzi a Charles Mondry.

road house obsadenie
Zdroj: variety.com

Tá správa voľba pre bývalého zápasníka

Hollywood už sa snažil nejaký čas, aby si zápasníka priniesol k svojim projektom. McGregor však ponuky odmietal a vyjadril sa, že sa k filmovému svetu dostane, až keď to bude jeho vlastné rozhodnutie. Zároveň sa vyjadril, že snímka musí byť pre neho správnou zhodou. Zdá sa, že ju teraz našiel.

Zaujímavé však aj ostatné herecké mená spojené s projektom. Oznámené bolo, že sa tu objavia Billy MagnussenDaniela Melchior, Gbemisola Ikumelo, Lukas Gage, Hannah Love Lanier, Travis Van Winkle, B.K. Cannon, Arturo Castro, Dominique Columbus, Beau Knapp či Bob Menery.

Ako hodnotíte správu, že si Conor McGregor vybral ako svoj herecký debut remake filmu s Patrickom Swayzem? Čo hovoríte na obsadenie hlavnej úlohy Gyllenhaalom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -