Kto potrebuje hrdinov, ak máte zlodejov? Pozrite si prvý, referenciami napakovaný trailer na Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Očakávaná chvíľa konečne nastala vďaka práve prebiehajúcemu Comic-Conu. Včera nám najväčšia fanúšikovská akcia v San Diegu ukázala prvý záber na postavy z adaptácie azda najznámejšej hry. Dnes prinášajú trailer na Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves. Dúfajte vo vysoký hod na Vnímanie, aby ste zachytili všetky referencie!

Olej a oheň chrliaci drak (ten nemôže chýbať, drak je predsa aj v názve), Owlbear, mimic aj želatínová kocka. Jednoducho množstvo prvkov, ktoré si fanúšikovia tejto hry alebo žánru celkovo obľúbili. Alebo ich neznášajú, záleží na uhle pohľadu. Každá kampaň je však len tak kvalitná, ako jej družina.

Toto bude kvalitná družina!

A kto by potreboval hrdinov, ak tu máte zlodejov? Chris Pine sa tu predstavuje ako najväčší z nich, Elgin. Je človekom, čo robí plány, ale tie, bohužiaľ, často zlyhajú. Ale k tomu hrá na lutne! Je teda jasné, že je bardom. Skvele mu bude sekundovať (a poskytovať mu správne odpaly) Michelle Rodriguez ako barbarka Holga.

Spomínanou, na sovomedveďa sa meniacou druidkou je Sophia Lillis ako Doric. Paladinom je hrdina menom Xenk a stvárňuje ho Regé-Jean Page (ešte dobre, že je na strane hrdinov!). Skupina bez mága by nemohla fungovať a ním tu je Simon s podobou Justice Smitha. Krátky náhľad dostávame aj na Hugha Granta ako Forga Fletchera, darebáka.

dungeons & draongs: honor among thieves
Zdroj: sdpict.com

Poriadna filmová adaptácia D&D?

Ukážka naznačuje, že by sa to mohlo konečne podariť a mohli by sme dostať kvalitnú D&D adaptáciu potešujúci fanúšikov. Za zvukov piesne Whole Lotta Love od Led Zeppelin nám dáva najavo, že na predošlé filmové spracovania môžeme pokojne zabudnúť (čože, oni nejaké predtým boli?). Toto bude to pravé jediné.

Netreba sa však čudovať, keď ho dáva dohromady skúsená partia tvorcov. Réžiu si zobral na starosť John Francis Daley, ktorý pracoval napríklad na seriáli Kosti. Spolurežisérom a scenáristom je Jonathan Goldstein, ktorý vytvoril skript pre film Spider-Man: Návrat domov alebo krimi komédiu Nočná hra. Filmové dielo na motívy známej hry nám prinesú 3. marca 2023.

Presvedčil vás trailer na Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves, že dostaneme konečne kvalitné filmové spracovanie tejto hry? Čo hovoríte na jeho odkazy a na družinu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -