Christina Ricci bude Harley Quinn! Bude rozprávať príbeh zo svojej perspektívy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Christina Ricci bude Harley Quinn

Populárne značky sa rozrastajú rôznymi smermi, komiksový svet nevynímajúc. Tak bude v jednom z projektov vystupovať Christina Ricci ako Harley Quinn. Bude rozprávať príbeh zo svojej perspektívy na rozdiel od toho, aby to bolo zo strany Jokera či dokonca hrdinov. Klaunom zločinu v Gothame však bude Billy Magnussen.

Postava tu bude začínať ako psychologička Dr. Harleen Quinzel v Arkham Asylum. Tu sa však podobnosti končia a dostávame úplne nové elementy. Harlyn otec je ťažko chorý a potrebuje operáciu. Tú si ale nemôže dovoliť a tak sa doktorka obráti na jedného zo zatvorených bláznov, známeho ako „Pacient J“.

harley podcast
Zdroj: reddit.com

Nebezpečná, život meniaca cesta

Samozrejme, vieme, že nepôjde o nikoho iného ako Jokera. Ten využije všetko na to, aby sa oslobodil, čo oboch privedie na „nebezpečnú cestu, ktorá zmení ich životy navždy“. Bude to naozaj jedinečný pohľad na postavu, ktorú poznáme už 30 rokov (naozaj už toľko!). Jej počiatok bol ešte v Batman: The Animated Series v roku 1992.

Po troch dekádach animovaných dielov, rôznych komiksov a samozrejme aj filmového stvárnenia prichádza do novej formy. Harley Quinn and The Joker: Sound Mind totiž bude podcastom, ktorý mieri na Spotify. O jeho réžiu sa však stará skúsený seriálový tvorca Eli Horowitz. Scenáre k epizódam si zobrali na starosť Matthew Derby a Rachel Khong, skúsené autorky podcastov rôznych foriem.

Harley Quinn and The Joker: Sound Mind
Zdroj: joblo.com

Návrat herca k DC

Posledným známym hereckým menom je Justin Hartley, ktorý bude hlasom Bruca Waynea. Je to jeho návrat k DC vesmíru, pretože ako mnohí zrejme vedia, objavil sa ako Green Arrow v seriáli Smallvile. Navyše, bol ešte hlasom Supermana v animovanej adaptácii Injustice.

Harley ale nahovorí herečka, ktorú samozrejme najlepšie poznáme ako Wednesday z Rodiny Addamsovcov. Svoju rolu bude mať aj v seriáli z Netflixu, ktorý hovorí o neskorších rokoch práve tejto postavy. Vidieť sme ju však mohli aj v poslednom Matrixe alebo seriáli Yellowjackets.

harley quinn batman
Zdroj: geektyrant.com

Nová forma pre známu postavu

Christina Ricci si teda pridá do svojho repertoára aj Harley Quinn a to vo forme podcastu. Zaujímavé je, že za posledný rok ide už o druhý podcast zameraný na DC postavy. Minulý rok sme dostali na rovnakej službe Batman Unburied, ktorý bol potvrdený aj pre druhú sériu. Zostáva tak čakať na dátum vydania. Medzitým si môžeme pozrieť animovanú Harley v jej 3. sérii už od 28. júla na HBO Max.

Ste fanúšikmi podcastov? Vypočujete si aj tento z DC sveta? Čo hovoríte na to, že v ňom bude Christina Ricci ako Harley? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -