Online akcia DC FanDome predstaví všetky pripravované DC filmy, a to úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

DC FanDome tiež z domu

Nedávno nám bolo oznámené, že udalosť Comic-Con, ktorá býva každý rok v San Diegu, sa tentoraz bude konať prostredníctvom streamu. Vychutnať si ju tak budete môcť aj vy. Štúdiá a spoločnosti chcú (a potrebujú) zdielať informácie o svojich pripravovaných projektoch. Preto bude podobným spôsobom fungovať aj udalosť DC FanDome.

Pôjde o 24-hodinové podujatie, ktoré bude zamerané na každé médium od spoločnosti DC. Uvidíme teda novinky o seriáloch, filmoch, videohrách, samozrejme aj komiksoch a ďalších. Pozerať budete môcť 22. augusta na oficiálnej stránke DCFanDome.com.

dc fandome panel
Zdroj: dccomics.com

Aby nás dostatočne navnadili, prezradili nám aspoň málo z toho, čo máme čakať. V paneloch vo virtuálnom prostredí sa objavia herci a tvorcovia Aquamana, Batmana, Batwoman, Black Adama, Doom Patrol, Flasha, Harley Quinn, Watchmenov, Titanov či Lucifera. Samozrejme ale nesmie chýbať ani The Suicide Squad od Jamesa Gunna a najbližší pripravovaný film, Wonder Woman 1984 od Patty Jenkins. A bližšie sa pozrieme istotne aj na Snyder Cut pre Justice League.

Na navodenie autentického a čo najlepšieho zážitku vytvorili usporiadatelia aj tematické rozdelenie tohto sveta. Zaujať teda chcú každú kategóriu, od čitateľov komiksov, cez hráčov a tých, čo sledujú filmy či seriály, až po rodiny s deťmi. Vstúpiť môžete cez takzvanú Hall of Heroes a odtiaľ sa vydať do viacerých samostatných zón (oficiálny popis od konateľov):

dc-fandome-map
Zdroj: collider.com

DC Watch Verse

Vyberte si sedadlo, pohodlne sa usadte spolu s našimi virtuálnymi divákmi a nechajte sa strhnúť hodinami obsahu, ktorý musíte vidieť z celého sveta. Všetko z panelov a exkluzívnych premietaní po nikdy nevidené zábery, obsahujúc obsadenie, tvorcov aj členov štábu z DC filmov, TV, domácej zábavy a hier.

DC YouVerse

Zatúlajte sa do sveta, kde sú FANÚŠIKOVIA hviezdami, aby ste uvideli najlepší nimi vytvorený obsah. Cosplaye či fan arty z celého sveta a medzi nimi – snáď aj ten váš.

DC KidsVerse

Potrebujete zaujať svoje dieťa na nejakú tú hodinku? Postaráme sa o to v našom špeciálnom svete, ku ktorému sa dostanete cez DCKidsFanDome.com. Táto zóna obsahuje rozsah zábavy a aktivít pre celú rodinu a našich menších fanúšikov.

DC InsiderVerse

Táto zóna je zameraná na kreativitu a je jadrom obsahujúcim umelcov. Obsahujúc DC CCO a vydavateľa Jima Leeho, prezidenta DC filmovej produkcie Waltera Hamadu a tvorcu televízneho Arrowverse, výkonného producenta Grega Berlantiho. Privítajú fanúšikov v štýle prednášky a predstavia im DC multiverzum. Odtiaľ sa dostanete za scény s umelcami, ktorí prinášajú DC k životu vo všetkých formách – od komiksov a hier, cez filmy a TV, až po zábavné parky a spotrebné výrobky.

dc fandome autor
Zdroj: dccomics.com

DC FunVerse

Zážitok z DC FanDome by nebol kompletný bez zberateľských predmetov. S digitálnymi cenami a obchodmi plnými exkluzívneho tovaru sa dostanete aj k limitovaným edíciám. Okrem toho si môžete sami vyrobiť podľa návodu zlaté brnenie z WW84 alebo súčasti Batmobilu.

DC FanDome navnadí na nadchádzajúce projekty

Nevieme, či budú jednotlivé časti nahrané vopred, alebo sa budú odohrávať priamo naživo. Je ale isté, že náš čaká množstvo zábavy. A ešte jasnejšie, že Warner Bros. sa nás budú snažiť čo najviac nadchnúť a preto zverejnia viac detailov o ich nadchádzajúcich projektoch (čo väčšinou bežne robia na Comic-Cone). Takto sa môžu vyrovnávať konkurenčnému Disney, ktoré si tiež uchmatlo vlastnú udalosť, D23.

Okrem toho, že nám DC FanDome prinesie obsah zo všetkých DC vlastníctiev, je tu pre event aj ďalšia správa. Dostupný bude v 10 jazykoch: angličtina, francúzština, nemčina, taliančina, španielčina, portugalčina, brazílska portugalčina, japončina, čínština a kóječina. Vyberte si ten svoj a 22. augusta sa pripojte k zážitku, aby ste videli, čo si pre nás prichystali (žeby trailer k Justice League?)

Páči sa vám takýto spôsob riešenia eventov? Pozriete sa na DC FanDome? V ktorom svete budete tráviť najviac času? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -