Comic-Con sa nakoniec odohrá aj tento rok, no pôjde naplno virtuálne. Zúčastniť sa ho môžete aj vy

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Tento rok zažijeme Comic-Con doma

Vieme, že najväčšia akcia pre všetkých nadšencov fantastiky sa (ako tradične) nebude tento rok konať v San Diegu. Prvý raz za jeho 50-ročnú históriu sa kvôli koronavírusu nemohol uskutočniť tak, ako ho poznáme. Samozrejme, pri súčasných opatreniach stále nie je vhodné zhromažďovať veľké množstvo ľudí na jednom mieste. Netreba však úplne zúfať, môžete si vychutnať Comic-Con doma.

Vieme na tom nájsť výhody

Väčšina zábavného biznisu sa pomaly obnovuje a zotavuje. Znova sa začínajú točiť a produkovať filmy, oznámenia o hrách sú väčšie ako predtým. Tvorcovia Comic-Conu zo San Diega sa rozhodli, že nám prinesú zážitok z tohto podujatia ako ho poznáme, avšak samozrejme bez davov. Koniec koncov – nie je to aj výhoda? Žiadne tlačenie sa, mesto nebude preplnené, ľudia nebudú musieť hľadať parkovacie miesta… a navyše môžete sledovať panely aj so svojim domácim miláčikom (na akcii sú totiž zvieratá zakázané).

comic-con
Zdroj: tvguide.com

Udalosť Comic-Con At Home (ako ju oficiálne nazvali) sa bude odohrávať 22.-26. júla, čo je originálny dátum, v ktorý sa mal konať. Bude naplno virtuálny a poskytnú nám všetky dostupné panely. Je pripravená aj online výstavná hala s exkluzívnym a limitovaným obsahom.

Ktoré panely by fanúšikovia chceli

Konkrétne panely neboli zverejnené a informácie sme o nich zatiaľ nedostali. Fanúšikovia ale dúfajú, že sa objaví Kevin Feige a poskytne nám novinky z Marvel sveta. Predsa len, iba s jedným MCU filmom, ktorý tento rok dostaneme, by sme si to zaslúžili. Ale predpoklady sú aj pre opačné komiksové štúdio a po ohlásení Snyder’s Cut na Justice League očakávame aspoň trailer.

Organizátori sa podľa svojich slov snažia čo najlepšie priniesť zážitok, ktorý väčšinou ľudia z udalosti mávajú. Samozrejme, virutálny spôsob určite nie je to, čo naživo, ale v súčasnej situácii je to zrejme to najlepšie, v čo môžeme dúfať. Pomaly sa však otvárajú kiná, zábavné parky aj výstavné haly, preto môžeme predpokladať, že sa v roku 2021 vrátia naplno a ešte silnejší ako predtým.

Comic-Con-2020
Zdroj: movieweb.com

Comic-Con dostupný pre všetkých

Čo je však na tejto správe najlepšie? Comic-Con doma bude prístupný pre všetkých fanúšikov, ktorí si ho kedy chceli pozrieť. Veď si priznajme – nikdy ste netúžili na túto udalosť ísť, ale nemali ste príležitosť? Cesta do San Diega z našich končín totiž nie je jednoduchou záležitosťou.

A ani finančne nenáročnou. Keď si odmyslíme cenu letenky či ubytovania, tak je tu stále vstupenka, ktorá nie je najlacnejšia (ale určite primeraná tomu zážitku). A samozrejme treba mať nejaké vreckové, nielen na veci, ktoré by ste nakúpili, ale predsa len treba aj niečo jesť. Preto si teraz môžete zobrať jedlo (alebo snacky) aké chcete a pripojiť sa k virutálnemu sledovaniu Comic-Conu. A to úplne zdarma!

Ste radi, že si môžete vychutnať tento zážitok? Budete sledovať Comic-Con doma? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -