Will Forte a Lana Condor sa pridávajú do filmu Coyote vs. Acme

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Will Forte a Lana Condor vo filme Coyote vs. Acme

Pomerne nedávno sme sa dozvedeli, že Warner Bros. pripravuje kombináciu hraného filmu s animovanými prvkami na základe známeho Looney Tunes animáku. Vtedy novinka prišla s informáciou, že si v nej John Cena zahrá jednu z hlavných úloh. Podľa novej správy sa pridávajú Lana Condor a Will Forte do filmu Coyote vs. Acme.

Will Forte je známym účastníkom a tvorcom zo Saturday Night Live. Na základe jednej z postáv, ktorú tam vymyslel, dokonca vznikol aj vlastný seriál – MacGruber. Už podľa názvu vám môže byť jasné, že ide o paródiu na známeho televízneho agenta, ktorý dokáže vyrobiť všetko. Známy môže byť aj zo seriálu The Last Man on Earth.

will forte lana condor
Zdroj: news.yahoo.com

Ďalšia spolupráca Cenu a Gunna

Lana Condor môže byť divákom najviac známa z filmov All the Boys I’ve Loved Before a jeho pokračovia  To All the Boys: Always and ForeverJohna Cenu určite netreba predstavovať. Bývalý wrestler, ktorý sa stal hercom, sa naposledy objavil v seriáli Peacemaker. Ten zhodou okolností režíroval James Gunn, ktorý bude film s kojotom aj produkovať.

Spolu s ním sa o produkciu postará Chris Defaria. Režírovať bude Dave Green (Ninja korytnačky 2) a scenár napísal Ian Frazier, ktorý je skôr známy ako autor detských kníh. Zdá sa, že spolupráca Gunna a WB sa páči obom stranám, nakoľko je to už ich niekoľký spoločný projekt. Bude trvať už 20 rokov, pretože v roku 2002 pripravil scenár k hranému Scooby Doo.

John Cena Looney Tunes
Zdroj: finance.yahoo.com

Kojotovi došla s nefungujúcimi produktami Acme trpezlivosť

Wile Ethelbert Coyote je už v Looney Tunes od roku 1949. Objavil sa v krátkej epizóde Fast and Furry-ous. Avšak samozrejme je známejší ako večný súper Road Runnera, ktorého by si rád pripravil na večeru. K tomu si zaobstaráva rôzne vynálezy a vychytávky od spoločnosti Acme, ktoré mu ale večne zlyhajú a sám sa stane ich obeťou.

Film bude nasledovať príbeh, kde už má toho dosť. Chybné produkty ho omrzia a tak sa rozhodne spoločnosť žalovať. Will Forte bude vo filme Coyote vs. Acme fungovať ako kojotov právnik, ktorý ho bude v prípade zastupovať. Na druhej strane je Cena ako zastrašujúci šéf spoločnosti. Ešte nie je známe, akú rolu bude mať Condor.

coyote acme
Zdroj: slashfilm.com

Podľa krátkeho príbehu od scenáristu

Frazer ako autor scenára tento nápad mal už skôr. V roku 1990 ho uverejnil v novinách New Yorker ako krátky príbeh (či skôr stĺpec). Teraz ho pretvoria na celovečerný rodinný film so známymi hercami. Jeho premiéra je momentálne naplánovaná na 21. júla 2023.

Tešíte sa na tento hrano-animovaný film Coyote vs. Acme? Čo hovoríte na nápad známeho kojota súdiť sa so spoločnosťou, od ktorej má nefungujúce vychytávky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -