Squid Game sa stáva realitou. 456 súťažiach bude súperiť o najvyššiu výhru v histórii (trailer)

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Squid Game: The Challenge

Kórejský seriálový hit sa stane najväčšou súťažou, akú sme kedy na našich obrazovkách mali možnosť vidieť. Netflix prináša trailer na Squid Game: The Challenge, reality šou, ktorá je na ňom založená. „Aj keď sa nejedná o otázky života a smrti, stále je v stávke mnoho,“ hovorí oficiálny popis. Súťažiaci totiž budú môcť siahnuť na najväčšiu výhru, aká kedy v televíznej súťaži bola – 4,56 milióna amerických dolárov.

Bude čakať, rovnako ako v predlohe, na 456 súťažiacich. Budú podstupovať rovnaké (aj keď naozaj zdraviu menej nebezpečné) úlohy, aké sme mali možnosť vidieť. Medzi nimi nebude chýbať ani populárne „Green light, Red Light“ či nervy drásajúci sklenený most. Prítomnou je samozrejme aj obávaná animatronická bábika Young-Hee.

Známe hry zo seriálu, výhodné spojenectvá aj zrady

Počas série hier budú konkurenti z celého sveta dohnaní k ich limitom. Pri využívaní príležitostí budú uzatvárať výhodné spojenectvá, nekompromisné stratégie a nebude chýbať ani zrada v snahe získať viac času. Ukáže sa tak, ako ďaleko sú schopní a ochotní zájsť po výhru. Ako však počujeme hovoriť jedného z nich v ukážke, „Ľudia spravili horšie veci pre menej peňazí“.

Šou už po jej oznámení neobišli kontroverzie. Jej tvorcovia však ubezpečili, že všetkých zúčastneným je pri natáčaní na lokalitách vo Veľkej Británii poskytovaná dostatočná lekárska pomoc a asistencia. Napriek tomu sa však vyskytli informácie o podchladení či odpadávaní súťažiacich, ktorí nedostali žiadnu peňažnú odmenu za vystupovanie v relácii.

reality show squid game
Zdroj: netflix.com

Najvyššia výhra v histórii – 4,56 milióna

Stále však mali dostatok odhodlania, aby sa hnali za najvyššou výhrou v najväčšej súťaži. Založená je na seriáli, ktorý vyvolal v roku 2021 na streamovacej službe absolútny ošiaľ. 1,65 miliardy nastreamovaných hodín svedčí o masívnom hite a pokračovanie bolo potvrdené takmer okamžite.

Kým skalní fanúšikovia na neho netrpezlivo čakajú, môžu okrem čriepkov informácií sledovať aj reality šou na ňom založenú. 10 dielov súťaže príde na Netflix už o dva mesiace, 22. novembra.

Ako sa vám pozdáva trailer na Squid Game: The Challenge? Ako hodnotíte prevedenie tohto seriálu na reality šou? Otestovali by ste si aj svoje limity vo vidine takto vysokej výhry? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -