Prvá ukážka na 2. sériu Squid Game je tu! Predstavujú sa noví hráči

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ukážka na 2. sériu Squid Game

Odkedy sa stal kórejský seriál obrovským hitom, fanúšikovia sa nevedia dočkať akýchkoľvek informácií o ďalších častiach. Tie teraz prinieol Netflix prostredníctvom svojej akcie TUDUM. Prichádza od nich rovno prvá ukážka na druhú sériu Squid Game, v ktorej spoznávame štyroch nových hráčov a potvrdzujú sa návraty ďalších postáv.

Video odkazuje aj na niektoré ikonické scény z prvej série. Vieme, že účastníci boli súčasťou smrteľných verzií detských hier. Tu vidíme ich snaženie pri „Red Light, Green Light“ (teda niečo ako navyše vidličky, lyžičky, nože) či kráčanie po sklenenom. Ako prvý sa následne ukáže herec Lee Jung-jae, ktorý bude teraz ešte dôležitejším protagonistom.

Rektuiter je späť, hry sú pripravené

Rozhodol sa totiž dať každým ďalším hrám stopku. Proti nemu tak bude stáť tajomný Front Man, ktorého hrá Lee Byung-hun. Lenže sa zdá, že ďalšie kolo už hľadá svojich súťažiacich, čo naznačuje prítomnosť rekruitera, ktorého hrá Gong Yoo. Navracia sa aj Hwang, ktorého opäť stvárni Wi Ha-jun.

V krátkom slede potom vidíme štyri nové postavy. Budú ich hrať kórejský herec a spevák Yim Si-wan a spolu s ním Kang Ha-neul, Park Sung-hoon a Yang Dong-geun. Ešte nevieme, aké budú ich postavy, najlepší predpoklad však je, že budú novými obeťami súťaže o veľké peniaze.

Squid Game 2
Zdroj: thehindu.com

Vidíme štyroch nových hráčov alebo manipulátorov?

Naznačovalo by to to, že stoja pri hlasovacích zariadeniach, o ktorých vieme, že sa používali na to, aby sa mohli hry skončiť. Avšak v tomto seriáli plnom zvratov a prekvapení nič nemusí byť isté a také, ako sa na prvý pohľad zdá. Mohlo by ísť o dosadených manipulátorov alebo ešte niečo viac zlovestné.

V roku 2021 išlo o masívny úspech. 1,65 miliardy nastreamovaných hodín a celá rada ocenení podnietila vznik druhej série, ktorej sa fanúšikovia nevedia dočkať. Oficiálne bola potvrdená už v januári 2022 a herec v hlavnej úlohe sa vyjadril, že by sa malo začať nakrúcať v lete tohto roka. Dátum vydania tak ešte známy nie je.

Zaujala vás prvá ukážka na druhú sériu Squid Game? Myslíte si, že budú nové postavy hráčmi alebo dosadenými manipulátormi? Podarí sa podľa vás Seongovi hry zastaviť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -