Druhá séria The Book of Boba Fett dostáva nádejnú aktualizáciu. Kto ju prináša?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Druhá séria aj pre Boba Fetta?

Star Wars zažívajú v poslednom čase akúsi renesanciu. Vo veľkej miere za to môže vďačiť streamovacej službe Disney+. Prišiel na ňu obľúbený The Mandalorian, z ktorého dostal spin-off aj najznámejší lovec odmien z tohto sveta. Mando dostane svoju tretiu sériu, vznikne aj druhá séria The Book of Boba Fett?

Seriál nám konečne ukázal, ako sa podarilo hlavnému hrdinovi v podaní Temueru Morrisona uniknúť zo sarlaccovej jamy. Odtiaľ sledujeme jeho cestu k znovunájdeniu medzi Tuskenmi a cesty na misie s Din Djarinom. Konečne sa mu podarilo získať aj trón v bývalom Jabbovom paláci, čím sa stal bossom podsvetia na Tatooine.

the book of boba fett recenzia
Zdroj: sketchfab.com

Boss podsvetia na Tatooine

Dozvedeli sme sa o jeho motiváciách a o tom, kto mu išiel po krku. Fanúšikovia boli po odvysielaní série značne rozdelení. Niektorí si pochvaľovali tento príbeh, iní zase vyčítali, že sa uberal príliš pomaly alebo že nebol dostatočne zaujímavý. Niektorí tvrdia, že jediné zaujímavé kúsky boli tie, kde sa vrátil Pedro Pascal… a samozrejme Baby Yoda.

Stále si však našiel dostatok priaznivcov na to, aby sme mohli dostať aj ďalšie príbehy. Ak niektorí k kľúčových hercov dostali otázku o tom, či sa budú realizovať, vždy tvrdili, že nevedia a nemajú o tom informácie, prípadne vyslovili iba svoje želania. Teraz vystúpila na udalosti Fan Expo Boston herečka Ming-Na Wen, ktorá hrá v seriáli postavu Fennec Shand.

nový trailer The Book of Boba Fett
Zdroj: collider.com

Hovorila o nej predstaviteľka Fennec Shand

Rozprávala sa s fanúšikmi o svojej kariére. Vtedy prišla otázka o tom, na ktorý projekt sa aktuálne najviac teší. Odpovedala:

„Druhá séria The Book of Boba Fett… dúfam! Nikdy nepočítam sliepky ešte pred tým, ako sa vyliahnu, pretože v tomto biznise nikdy neviete. Ale zaklopem si na drevo, snáď ju čoskoro oznámia.“

Prezradila niečo, čo nemala?

Prvú časť vyslovovala so značnou istotou a potom po menšom zaváhaní dodala, že v to dúfa. Je otázne, či to bolo cielené divadlo z jej strany alebo si uvedomila, že prezradila niečo, čo ešte nemala. Zatiaľ je to však najnádejnejšia informácia, ktorú o pokračovaniach príbehov máme.

Disney by si však mohlo šetriť jej oznámenie na ich vlastnú udalosť. Tá je známa pod označením D23 a tento rok sa bude konať v troch dňoch od 9. septembra. Čakáme tam tak veľa nových informácií o ich značkách, ako práve zmienené Hviezdne vojny, ale aj Marvel či tvorba z Walt Disney.

Myslíte si, že herečka naozaj prezradila druhú sériu Boba Fetta alebo cielene svoje slová volila takto? Čo si myslíte, že sa zo sveta Star Wars dozvieme na D23? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -