Epická otváracia scéna druhej série The Umbrella Academy opäť prináša apokalypsu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Ukážka na druhú sériu The Umbrella Academy

Netflix sa rozhodol uverejniť prvých pár minút z prvej epizódy druhej série The Umbrella Academy. Spravili tak v týždeň, kedy má byť vydaná. Dočkáme sa jej totiž už 31. júla, čo je túto sobotu. Ukážka na druhú sériu The Umbrella Academy nám ukazuje, že súrodencov Hargreevesových skutočne prenasleduje apokalypsa kamkoľvek idú.

Predošlé trailery ukázali, že bude zasadená do doby 60. rokov. Teraz vidíme rok 1963, na ktorom ale niečo nesedí. 25. novembra sa totiž polozničeným Dallasom preháňajú sovietske tanky. Vidíme tu súrodencov spoločne bojovať a naplno ukazovať svoje schopnosti. To všetko vo skvelo načasovanej akčnej sekvencii na jeden záber, ktorú ešte podčiarkuje pieseň My Way od Franka Sinatru.

Číslo 5 zrazu niekto odniekade chytá a vidíme známu postavu s lookom Santa Clausa. Cituje Terminátora a odnáša ho preč, čím necháva zvyšok rodiny na mieste. Tí musia opäť čeliť apokalypse, tentokrát nukleárnej. A to sa im ledva podarilo z jednej uniknúť v ich primárnej časovej línií v roku 2019.

druhá séria The Umbrella Academy trailer
Zdroj: gamesradar.com

Súrodenci prešli akýmsi vývojom

Inak to má vyzerať tak, že sa dostávame presne tam, kde sme v prvej sérii skončili. Teda asi jedine v prípade Päťky. Ostatní členovia rodiny vyzerajú, že prešli určitým vývojom, čomu nasvedčuje aj ich zmenená vizáž. Ukazujú aj viac rozvinuté schopnosti a už teraz sme zvedaví, ako ich budú využívať.

Ukážka na druhú sériu The Umbrella Academy nám už teraz totiž ukazuje, že si pozrieme viac, čo zvláštni súrodenci dokážu. Zároveň budú ale istotne čeliť aj osobným drámam. V každom prípade sa budeme môcť presvedčiť o tom, ako to bude vyzerať, už 31. júla a povedzme si úprimne – už teraz to vidíme na zhliadnutie na jedno posedenie.

The Umbrella Academy druhá séria
Zdroj: denofgeek.com

The Umbrella Academy vychádza z komiksov, ktoré vytvoril umelec Gerard Way. Ak by ste ho nepoznali, iste si pripomeniete jeho pôsobenie v kapele My Chemical Romance. Seriál sledoval šiestich (resp. siedmich) rôznorodých súrodencov so špeciálnymi schopnosťami. Ako deti ich vychováva excentrický otec a v dospelosti ich opäť spojí jeho smrť. A prípadná záchrana sveta.

Navnadila vás ukážka na druhú sériu The Umbrella Academy? Tešíte sa podobne ako my? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: hyperbeast.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -