Ako dlho by trvalo pozrieť si úplne všetko na Netflixe? Pri televízii by ste presedeli roky

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ako dlho trvá všetko na Netflixe?

Ak vás niekedy zaujímalo koľko by trvalo pozrieť si úplne všetko na Netflixe, tak teraz by ste mohli dostať odpoveď. Jeden z portálov, reviews.org sa rozhodol pozrieť na túto otázku trochu bližšie a konečne zodpovedať niečo, čo možno napadlo viacerým fanúšikom. Touto otázkou je „Ako veľký je Netflix?

Streamovací gigant (a gigant je v tomto prípade úplne na mieste) obsahuje až 5491 jednotlivých titulov. Jedná sa rovnako o filmy a seriály, vrátane ich originálnej produkcie. Je to o dvojnásobok viac, ako je napríklad na Hulu, ktoré má 2657 titulov. A v porovnaní napríklad s Disney+ je to až sedemkrát viac, tam sa totiž nachádza „iba“ 744 diel.

Netflix cinema
Zdroj: frandroid.com

Na Netflixe by ste si mohli pustiť každý deň niečo nové a len tak ľahko by sa vám nestalo, že by vám došlo niečo, čo by ste mohli pozerať. Otázne je ale v skutočnosti ako dlho. Konečné číslo je v tomto prípade naozaj prekvapujúce. Ide až o 36 667 hodín. Alebo ak by ste to chceli rozpočítať na iné časové úseky, tak by to boli 4 roky, 2 mesiace a 8 dní.

Náhľad aj v trochu iných číslach

Naozaj obrovské množstvo času, ktoré len dokazuje, že by istotne dosť dlho nedošli tituly na sledovanie. Pre zaujímavosť, ako uviedol portál, tento čas by stačil na 256 ciest okolo Mesiaca. A ak by ste to chceli ešte v iných číslach, tak na predplatnom by to znamenalo 662, 50 amerických dolárov (teda v eurách po zaokrúhlení 563,40).

Tak čo? Máte chuť sa usadiť v obývačke a púšťať si jeden seriál a film za druhým? Asi by vás to predsa časom prestalo baviť pri uvedomí si, že 4 roky sú predsa len dostatočne dlhá doba.

Mali ste potuchy, že pozrieť si všetko na Netflixe by trvalo takto dlho, alebo ste tipovali iné čísla? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: hyperbeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -