Nielen sexi muži, ale aj špinavé peniaze a vražda. To ukazuje trailer na sériu Welcome to Chippendales

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Welcome to Chippendales

Hulu nám pripomína, že stále má dosť času na ďalšiu minisériu. Tak prinášajú prvý krátky trailer na Welcome to Chippendales. Za názvom iste spoznáte populárny striptízový klub s pánmi. Tento seriál však ukáže ich cestu k vzostupu, v ktorom nechýbali podvody, pranie špinavých peňazí a nesprávne zachádzanie s nimi, či dokonca vražda.

Ukážka začína poriadnym náhľadom na luxus – krásne obleky, veľkolepé sídla a celkovo život v bohatstve. Sexi muži sa tu pripravujú na svoje vystúpenia, pri ktorom bude nemálo diváčok (a nielen nich) šalieť. Zároveň však rýchlo prepne na drsnú realitu, ktorá sa skrýva za vyprázdnenými peňaženkami v Los Angeles na prelome 70. a 80. rokov.

Biznismen, ktorý nenechá nič pokaziť svoj úspech

Príbeh sa zameria na muža menom Somen „Steve“ Banerjee. Zahrá si ho Kumail Nanjiani, ktorého môžeme poznať napríklad z Eternals. Je imigrantom z Indie, ktorý prišiel do Kalifornie hľadať lepší život. Príležitosť sa mu naskytne, keď nájde ošarpaný bar na Playa del Rey.

Razom ho premení na večernú atrakciu, ktorá sa stane povinnou zastávkou pre odvážnych. Kým sa všetko zdá perfektné a ideálne, zdá sa, že so Somenom prestávajú súhlasiť jeho spoločníci. A on nedovolí, aby nič, skutočne nič mohlo ohroziť jeho luxusný život, ktorý si vybudoval.

welcome to chippendales
Zdroj: theplaylist.com

Od tvorcu Pam & Tommy

Jedným z týchto partnerov v biznise je Nick De Noia, ktorého si zahrá Murray Bartlett (The White Lotus). Ďalšími budú herci Juliette Lewis (Yellowjackets) a Annaleigh Ashford (B Positive). Objaví sa niekoľko ďalších hviezd, napríklad Quentin Plair (Roswell, New Mexico), Robin de Jesús (tick, tick… BOOM!), Andrew Rannells (Girls5eva), Nicola Peltz Beckham (Holidate) alebo Dan Stevens (Legion).

Seriál vytvoril Robert Siegel, ktorý pre službu priniesol predtým podobne orientovaný, na Emmy nominovaný seriál Pam & TommyScenár písal spolu s tvorcami Rajiv Joseph (Draft Day) a Mehar Sethi (Robot Chicken). O réžiu sa postaral Matt Shakman, ktorý pre Marvel vytvoril seriál WandaVision a teraz dostal na starosť aj novú Fantastickú štvorku.

welcome to chippendales plagat
Zdroj: whatsondisneyplus.com

Vzostup klubu s krvavým pozadím

Teaser trailer na Welcome to Chippendales nám ukazuje nielen samotný, nemálo krvavý príbeh vzostupu klubu, bez ktorého by neexistoval ani Magic Mike, ale aj dátum, kedy príde na Hulu a aj u nás na Disney+. Na tejto službe ho budeme môcť sledovať od 11. novembra. Vtedy bude debutovať prvými dvomi epizódami z celkových ôsmych.

Zaujala vás miniséria Welcome to Chippendales o drsnom vzostupe tohto populárneho biznisu? Navnadila vás prvá ukážka na sledovanie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -