Nočné mory ohrozujú svet a fanúšikovia predlohy môžu jasať. Je tu nový trailer na seriál Sandman

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na seriál Sandman

Comic-Con v San Diegu nám priniesol nový pohľad na adaptáciu známeho komiksu od Neila Gaimana. Už predošlá ukážka sľubovala veľkolepý zážitok, nový trailer na seriál Sandman však dokazuje, že priaznivci grafickej novely môžu jasať. Prinesenie nočných môr do nášho sveta je predlohe veľmi verné.

Dostávame dokonca aj samotné dialógy, ktoré budú na obrazovku na Netflix prinesené priamo zo stránok. Dôkazom je už veta „Tvoj svet je formovaný snami – snami a nočnými morami, ktoré ja vytváram a ktoré musím kontrolovať“. Lenže zdá sa, že tieto sily sa vymkli spod kontroly a budú prenikať na Zem.

Zajatie Sna a nočné mory v našom svete

Dôvodom je, že jeden z Nekonečných, Sen (Tom Sturridge) bol pred rokmi uväznený ľuďmi. Po rokoch sa mu podarilo dostať z jeho zajatia, už však bolo napáchanej dosť škody. Za jeho držanie je zodpovedný Roderick Burgess, ktorého tu hrá Charles Dance. Už tento dej je priamo zobraný z asi najznámejšieho zväzku s názvom „Preludes and Nocturnes“.

Pán snov alebo Morpheus, ako ho poznajú viacerí, tak bude musieť cestovať svetom, aby zozbieral magické artefakty, ktoré dokážu nočné mory zapudiť. Našťastie bude mať asistenciu svojej vernej knihovníčky Lucienne (Vivienne Acheampong). Ako prvý sa mu do cesty postaví Corinthian (Boyd Holbrook).

trailer sandman
Zdroj: fanreviews.com

Smrť, Túžba aj Lucifer

Vidíme tu aj vládcu všetkých démonov a to Lucifera samotného. V jeho úlohe sa skvele ukáže Gwendoline Christie. Z ďalších Sandmanových súrodencov môžeme vidieť Smrť (Kirby Howell-Baptiste) či Túžbu (Mason Alexander Park). Nevieme, na koho stranu sa budú viac prikláňať, ale misky váh bude vyvažovať aj Johanna Constantine (Jenna Coleman).

Ďalší sa tu objavia Patton Oswalt ako Matthew the Raven, Stephen Fry ako Gilbert (A.K.A. Fiddler’s Green), Mark Hamill ako Merv Pumpkinhead a mnohí ďalší. Po novej ukážke sa nevieme dočkať na príchod tohto veľkolepého komiksového fantasy príbehu. Jeho 10 epizód našťastie príde na Netflix už naozaj onedlho a to 5. augusta.

Ste fanúšikmi týchto grafických noviel? Ako sa vám páčil nový trailer na seriál Sandman? Pôjde podľa vás o verné a kvalitné spracovanie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -