Vieme, kedy uvidíme druhú sériu The Mandalorian. Bude meškať kvôli koronavírusu?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Druhá séria The Mandalorian nebude meškať

V marci sa kvôli koronavírusu zastavila produkcia takmer všetkých filmov a seriálov. Zábavný biznis zostal v nepredvídateľných momentoch a takmer všetky projekty dostali odklad. Dobrou správou preto je, že obľúbeného seriálu z prostredia Hviezdnych vojen sa to nebude týkať. Jeho tvorca prezradil, že druhá séria The Mandalorian príde načas.

seriál Mandalorian 3. séria
Zdroj: internewscast.com

Jon Favreau, výkonný producent, vystúpil na jednom z panelov festivalu ATX TV, samozrejme na diaľku. V ňom hovoril aj o seriáli a o tom, ako to jeho skupina výborne zvláda aj v týchto časoch. O sérii samotnej neprezradil veľa, čo samozrejme nemôže, ale aspoň sa snaží pre nás budovať atmosféru. Vyjadril sa:

„Bude sa budovať na tom, čo ľudia milovali na prvej sérii. Nemáme preto pocit, že by išlo o ďalšiu sériu, ale skôr priame pokračovanie.“

Prvá séria dopadla nad očakávania

Prvá séria nás dostala prekvapením. Favreau spolu s Daveom Filionom vytvorili projekt, ktorý mal obrovský úspech, možno aj vďaka tomu, že dostali v podstate voľnú ruku. Okolo seriálu sa strhli vlny osláv, obaja preto dúfajú, že pokračovanie sa bude schopné dorovnať tomuto ošiaľu. Avšak spoločne aj s týmom výborných scenáristov to iste dokážu.

Disney The Mandalorian
Zdroj: activeblogs.com

Tí nechýbali ani pre prvú sériu. Okrem tvorcov si epizódu vyskúšala napríklad aj Bryce Dallas Howard (Jurský svet), ktorá je nám známa skôr ako herečka. Vynikajúce finále ale pre nás pripravil Taika Waititi, ktorý tak dostal možnosť aj na režírovanie vlastného Star Wars projektu.

Skvelé postavy a ich predstavitelia

Už vieme, že okrem návratu milovaného Baby Yodu uvidíme aj celý rad veľmi dobrých hercov. Ako Ashoka Tano sa objaví Rosario Dawson, naposledy sa k obsadeniu pridal Timothy Olyphant. Dokonca by sa mal objaviť aj Boba Fett, ktorého má stvárniť Temuera Morrison. Ten si zahral Django Fetta v prequelovej trilógii. Klebety boli, že by sa dokonca mohol ukázať aj Darth Maul

The Mandalorian Boba Fett
Zdroj: stuff.co.nz nocookie.net

S takouto plejádou postáv a výborným obsadením sa naše nadšenie neustále zvyšuje. Preto je veľmi dobrou správou, že druhá séria The Mandalorian nebude meškať a uvidíme ju už na jeseň. V spomínanom paneli ohľadom toho Jon Favreau povedal toto:

„Mali sme dostatočné šťastie, pretože sme ešte pre uzatvorením stihli dokončiť snímky. Takže vďaka tomu, aké majú rozvinuté technológie v Lucasfilme, sme dokázali robiť úpravy digitálnych efektov aj na diaľku. Preto seriál dorazí ako sme plánovali, na Disney+ v októbri.“

Druhú sériu si teda budeme môcť vychutnať na streamovacej službe už v októbri. Konkrétny dátum ale nešpecifikovali, tak si na neho budeme musieť ešte nejaký čas počkať. Snáď príde rovno aj s trailerom, ktorý nám ukáže so seriálu trochu viac. Žeby to bolo počas Star Wars Celebration v lete? Udalosť, ktorá sa má odohrať v Kalifornii, totiž zatiaľ nebola zrušená, pretože ju vraj dokážu spraviť maximálne bezpečne.

Ste radi, že uvidíme Mandaloriana v riadnom termíne bez posunutia? Tešíte sa na všetky nové postavy? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroje: movieweb.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -