Do tretice všetko dobré? Tretí hraný klip zo seriálu Rick a Morty predvádza ikonickú scénu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Tretí hraný klip zo seriálu Rick a Morty

Pred finále piatej série sa s nimi roztrhlo vrece. Tvorcovia z Adult Swim nám prinášajú v poradí už tretí hraný klip zo seriálu Rick a Morty. Christopher Lloyd (Návrat do budúcnosti) a Jaeden Martell (kingovské To) už od piatku prinášajú dvojicu známych postáv v živej podobe.

Prvý klip sa objavil počas víkendu a obsahuje šialeného vedca Ricka Sancheza a jeho vnuka. Ale nie tak ako sme zo stanice zvyknutí, ale cez známy zelený portál vstupujú do „reálneho sveta“. Respektíve sa jedná o vesmír C-132, ako nám tvorcovia odhalili. Udalosti seriálu sa pritom primárne odohrávajú vo vesmíre C-137.

Variácia Pickle Ricka

Druhá ukážka, ktorú sme predviedli aj u nás ešte včera, si zobrala na paškál fanúšikmi milovanú epizódu Pickle Rick. V nej sa Rick premenil na nakladanú uhorku, aby sa vyhol rodinnej terapii. Klip teda odkazuje práve na tento fakt, avšak ho berie značne s humorným zvratom.

Rick a Morty je bez pochýb jedným z najviac obľubovaných kreslených seriálov súčasnosti. Šialené dobrodružstvá ústrednej dvojice (ale aj zvyšku rodiny) má gigantickú fanúšikovskú základňu a o úspechu svedčí aj niekoľko cien Emmy.

Na 100 rokov!

Preto nebolo až takým veľkým prekvapením, že po tretej sérii bol predĺžený o 70 epizód (na nešpecifikované množstvo sezón). To nám dali patrične najavo aj tvorcovia Dan Harmon a Justin Roiland. V poslednej časti tretej série značne premotivaný Rick kričí na svojho vnuka Mortyho, ktorý má v tom čase záchvat, že spolu budú navždy a vysielať sa ešte budú 100 rokov.

A teraz na to, aby nás navnadili na finále piatej série, vydávajú viaceré ukážky, kde prenášajú postavy do hranej podoby. Chsritopher Lloyd si robí žarty sám so seba (pretože Rick je paródiou na jeho postavu z Návratu do budúcnosti) a spolu prinášajú tretí hraný klip zo seriálu Rick a Morty. Ten zobrazuje práve spomenutú ikonickú scénu.

Herec, ktorého chceli pôvodne, rozumne odmietol

So všetkým čo má byť, s ignoranciou a šialenosťou staršieho Sancheza aj krútením sa na zemi Mortyho. Toho vo všetkých troch videách veľmi dobre znázornil mladý herec Jaeden Martell. Vtipným faktom pritom je, že jeden z tvorcov vo WarnerMedia a tým pádom aj spolutvorca seriálu, Jason DeMarco, chcel iného herca.

Tým nemal byť nikto iný ako predstaviteľ Harryho Pottera (a samozrejme aj iných úloh, ale vždy to bude Potter), Daniel Radcliffe. Vieme, že aj ten nemá k žartom ďaleko, túto úlohu však odmietol. DeMarco sa smeje, že učinil múdre rozhodnutie.

daniel radcliffe morty
Zdroj: pledgetimes.com

Výborné promo na finále

Tieto hrané sekvencie majú slúžiť len ako promo na posledný dvojdiel piatej série. Bohužiaľ z nich nedostaneme nič viac, aspoň nateraz. Tretí by mal byť zároveň aj posledný, ale keďže išlo celkovo o veľké prekvapenie zo strany tvorcov, tak nikdy nevieme, čo nás môže čakať.

Ako sa vám páčil tretí hraný klip zo seriálu Rick a Morty? Videli ste aj predošlé dva? Na ktorom ste sa pobavili najviac? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -