Rick a Morty dostáva hranú sekvenciu. Obsadenie Ricka Sancheza je v nej jednoznačné

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

V hranom klipe z Rick a Morty je Christopher Lloyd

Dostali sme krátku, ale zato hranú sekvenciu zo seriálu Rick a Morty, v ktorej vstupuje Christopher Lloyd. Ale teraz sa držte, pretože nejde o žiaden deepfake, ani fanúšikovské video, ide o oficiálny klip od Adult Swimu. Práve na tejto stanici pred 8 rokmi naštartovali Dan Harmon a Justin Roiland jeden z najúspešnejších kreslených seriálov dneška.

Zameriava sa na šialeného vedca Ricka Sancheza a jeho vnuka Mortyho. Ťahá ho po multiverzálnych dobrodružstvách naprieč celým vesmírom, kde zažívajú naozaj bizarné veci. Aby toho nebolo málo, často do toho zatiahne svoju dcéru Beth (Sarah Chalke), jej manžela, večného smoliara Jerryho (Chris Parnell) a ich dcéru, Morthyho sestru, Summer (Spencer Grammer).

5. séria rick a morty
Zdroj: geektyrant.com

Rick a Morty vždy a navždy na 100 rokov, Morty

Odkedy v roku 2013 začal, tak sa stal kultúrnym fenoménom. Vyhral dve ceny Emmy a po tretej sérii dostali Harmon a Roiland (ktorí sa zároveň starajú o hlasy hlavných postáv) možnosť obnoviť seriál minimálne na 70 epizód. Nevieme ešte na koľko sérií budú rozdelené, Adult Swim však sľubuje, že by sa mal minimalizovať čas medzi nimi.

Momentálne však čakáme na finále piatej série. Aby nám toto čakanie o niečo skrátili, zverejnili krátky klip. Vidíme v ňom objavujúci sa známy portál v garáži domu, ktorá slúži zároveň ako Rickovo laboratórium. Je to však v živej, neanimovanej verzii. A následne vidíme dve hlavné postavy, ktoré stvárnili Christopher Lloyd a Jaeden Martell. A teraz si povedzme viacero dôvodov, prečo je to skvelé.

Vesmír C-132 je hraný?

V prvom rade, video prichádza iba s krátkym popisom C-132. Vieme ale, že takto označujú tvorcovia alternatívne vesmíry, pri ktorých sme už videli mnohé verzie Ricka a Mortyho. Predmetná dvojica je z vesmíru C-137 (aj keď je pravda, že už ich zopár vystriedala…). To by mohlo znamenať, že klip je oficiálnou súčasťou posledného dvojdielu, kde by sa objavili hrané verzie postáv.

Ale jeden dôvod, prečo je úžasné, že je v seriáli Rick a Morty Christopher Lloyd, je ešte viac úžasný. Pred tým, ako seriál dostal súčasnú podobu a ujalo sa ho Adult Swim, tak si Roiland tvoril iba krátke animované sekvencie (ešte k tomu cielene úboho nakreslené). Nazval ich The Animated Adventures of Doc and Marthi a slúžiť mali v prvom rade ako paródia na ikonickú sériu Návrat do budúcnosti.

doc and marthi
Zdroj: imdb.com

Lloyd hrá postavu, ktorá je paródiou na jeho postavu

Myslím si, že by už nemalo byť treba nikomu vysvetľovať, že práve v týchto filmoch jednu z hlavných postáv, doktora Emmeta Browna, stvárnil Christopher Lloyd. Takže herec momentálne stvárňuje postavu, ktorá paroduje jeho inú známu postavu. Vidieť, že má zmysel pre humor a tvorcovia fanúšikom týmto kompletným kruhom trochu splnili sen. Ešte je to navyše aj pekne meta.

Či to je iba navnadenie na finále, či sa tento klip objaví priamo tam, alebo či tvorcovia zamýšľajú konečne priniesť aj živé stvárnenie seriálu, to je ešte skoro špekulovať. V každom prípade by bolo značne nevyužité zavolať si hercov iba na pársekundový klip, takže nám zostáva čakať, čo z toho ešte vznikne. Nadšenie je ale už aj teraz mimoriadne.

Čo hovoríte vy na fakt, že v hranom klipe zo seriálu Rick a Morty sa objavuje práve Christopher Lloyd? Myslíte si, že ide iba o príjemný vtip alebo s tým majú tvorcovia väčšie zámery? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -