5. séria seriálu Rick a Morty dostáva nový trailer. Je ešte vtipnejší a napakovanejší referenciami

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

5. séria Rick a Morty dostala nový trailer

Mali by ste sa pripraviť na poriadnu dávku zábavy. 5. séria vtipného animáku Rick a Morty dostala nový trailer a už len pri ňom sa dokážete dobre nasmiať. Bude naplnená poriadnymi šialenosťami, keď Rick, Morty a zvyšok rodiny podniknú divoké dobrodružstvá.

V podobe ich hlasov nás bude opäť baviť starý známy Justin Roiland. Ten dabuje nielen dve ústredné postavy (a niekoľko ďalších vedľajších s perfektnými improvizáciami), ale zároveň je aj spolutvorcom seriálu. Ako skutočná hlava rodiny Smithovcov (či Sanchezovcov) Beth sa vráti Sarah Chalke. V podobe večne zosmiešňovaného (aj keď podľa ukážky asi aj o niečo drsnejšieho) manželka Jerryho bude Chris Parnell. A samozrejme nemôže chýbať ani staršia sestra Summer, ktorej hlas prepožičiava Spencer Grammer.

Viac rodinných dobrodružstiev

A naozaj vidíme, že pôjde viac o dobrodružstvá nielen hlavnej dvojice, ale aj celej rodiny. Vidíme ako nasadajú do útočných robotov v štýle Power Rangers a idú to natreť nejakému kaiju monštru. Alebo žeby ono im? Rick oceňuje ako drsní sú, keď dostávajú do rúk svetelné meče (a biče). Ale samozrejme, že nie všetko sa im darí a musia čeliť smrti ďalšej verzie Ricka, či všetci dostanú uspávaciu šípku v bažine.

Len v predošlom kúsku sme videli niekoľko popkultúrnych referencií. Ani o ne veru nie je v niečo málo cez minúte a pol núdza. Či už je to predtým zmienený Aquaman z dielne DC alebo narážky na Galactusa od Marvelu. Komiksy, sci-fi, filmy, hry, cyberpunk, skúste si vybrať. A schválne skúste pozerať opakovane, či ich dokážete zachytiť čo najviac.

5. séria rick a morty trailer
Zdroj: geektyrant.com

S dátumom vydania prichádza aj nová streamovacia služba

5. séria seriálu Rick a Morty dorazí, ako sme vedeli už predtým, 21. júna. Celý ten deň bude sprevádzaný akýmisi oslavami a bol označený za deň Ricka a Mortyho. Na jeho domovskej stanici Adult Swim sa bude celý deň vysielať, ukážu nám nevidené zábery, odhalia zákulisné informácie a podobne.

Pred tým, ako dorazí piata séria, si budú môcť fanúšikovia dať aj ďalší binge watch. V rovnaký dátum totiž dorazia na streamovaciu službu HBO GO všetky predošlé časti. Správne, štyri série pekne pokope, čakajúce len na to, kým ich pozriete za dva dni. Tak nech už máme koniec júna!

Myslíte si, že 5. séria Rick a Morty dostala teraz ešte vtipnejší trailer? Ako to vidíte s referenciami na popkultúru? Koľko ste ich zachytili? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -