Oscar Isaac potvrdil, ako to bude s 2. sériou Moon Knighta. Potešil nás alebo zostaneme smutní?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Bude Moon Knight pokračovať 2. sériou?

Oscar Isaac vstúpil do MCU ako veľmi prekvapivý hrdina. Jeho dvojitá úloha Stevena Granta a Marca Spectora bola skvele podaná a predstavovanie nových postáv príjemne potešilo. Zároveň stál akosi na okraji tohto filmového univerza a na jeho riadne zaradenie ešte len čakáme. Preto by sa naskytala aj otázka – bude Moon Knight pokračovať 2. sériou?

Na túto otázku odpovedal samotný herec v hlavnej úlohe. Pri rozhovore, ktorý poskytol pre portál RadioTimes potvrdil, že má potvrdené informácie o tom, čo štúdio plánuje. V prvom rade vyjadril, ako bol mimoriadne rád za to, že mohol túto postavu stvárňovať. A jednoznačne povedal, ktorú osobnosť má radšej.

Radšej hral túto osobnosť

V rozhovore uviedol:

„Milujem byť Stevenom, jednoducho to milujem. Fyzicky bola väčšia zábava byť ním. Vytvoril príbeh, ktorý dával ku koncu úplný zmysel a som šťastný, že som jeho súčasťou.“

Hranie si vždy rád zopakuje

Ale samozrejme, kto by si počas trvania seriálu neobľúbil Stevena, toho príjemného pracovníka múzea. Postupne sa učil vyrovnávať so svojím druhým ja a uvedomil si, že dokáže to, čo on. Ale zdá sa, že v najlepšom treba prestať a Marvel vidí tento seriál nie na pokračovanie, ale ako limitovanú sériu.

Isaac povedal, že aj s režisérom Mohamedom Diabom k tomu pristupovali ako k „jednotnému príbehu“. Na stôl tak vyložili všetko, čo by sa ho malo týkať. Takže nie sú žiadne oficiálne plány na pokračovanie. Tieto slová potvrdila aj jeho herecká kolegyňa May Calamawy, ktorá si zahrala Marcovu manželku Laylu.

Moon Knight RECENZIA
Zdroj: Disney/Marvel Studios

Na stôl vyložili všetko

Avšak to neznamená, že sa s postavou nebudeme stretávať. Práve teraz sa mu otvorili dvere do MCU, kde môže vstúpiť medzi ostatné postavy (a možno ešte tie, ktoré nepoznáme). Scenáristi seriálu napríklad hovorili, že sa pôvodne malo objaviť vo finále cameo postavy, ktorú poznáme, ale tento nápad eventuálne škrtli.

Správy o tom, že Moon Knight nebude pokračovať 2. sériou, potvrdil aj Ethan Hawke, ktorý si zahral záporáka, Arthura Harrowa. Povedal, že seriál „žije a dýcha vo svojich vlastných merítkach a funguje ako limitovaná séria – ako príbeh o pôvode, ktorý sa môže ďalej rozvíjať do väčšej veci“.

moon knight transformacia
Zdroj: kachupurei.com

Bude sa rozvíjať do väčšej veci

Väčšou vecou je samozrejme filmový vesmír od Marvelu. Už nám len zostáva čakať, kedy sa tam najskôr hrdina objaví. Dočkáme sa ho už v halloweenskom špeciáli proti postave Werewolf by Knight? Dostaneme eventuálne tímovku Midnight Sons? Bude dôležitou súčasťou boja proti Kangovi, podobne ako v komiksoch? To ukáže až čas a ďalšie plány štúdia.

Ako reaguje na správu, že Moon Knight bola „len“ limitovaná séria a nedočká sa viacerých epizód? Kedy si myslíte, že sa objaví najskôr v MCU? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comicbook.com, cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -