Dôležitá postava nebude súčasťou 4. série Sex Education. Povedala to jej predstaviteľka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dôležitá postava už nebude súčasťou Sex Education

Britská televízna dramédia, ktorá má na Netflixe tri úspešné série, stojí pre výzvou. Tvorcovia sa budú musieť popasovať s neľahkou úlohou, pretože dôležitá postava už nebude súčasťou 4. série Sex Education. Tá ešte nemá stanovený dátum premiéry, podľa viacerých zdrojov by však malo ísť už o posledné epizódy a ukončenie seriálu.

Ešte pred finále od neho odchádza herečka Patricia Allison. Stvárnila tu postavu Oly, ktorá si naozaj prešla mnohým. Od randenia hlavného hrdinu Otisa Milburna, ktorého hrá Asa Buterfield, prešla k chodeniu so zrejme nabláznivejšou postavičkou v seriáli, Lily (Tanya Reynolds).

sex education ola
Zdroj: teenvouge.com

Mala rozbehnutých niekoľko príbehových liniek

Tretia séria bola pre ňu ešte dôležitejšia, ako tie predošlé. Dalo by sa dokonca povedať, že stále je v jej centre. Dozvedeli sme sa šokujúce odhalenia o tom, kto sú jej rodičia, pri všetkom chaose sa tak stáva súčasťou rodiny, o ktorú nestojí. Mala veľa rozbehnutých možností a jej cesta bola otvorená, preto je veľkým prekvapením odchod herečky.

sex education ola patricia allison
Zdroj: newsweek.com

Nové možnosti pre herečku

Povedala to v rozhovore pre portál Capital XTRAMiluje seriál, ale chcela by sa sústrediť na iné projekty. Takto sa vyjadrila:

„Absolútne som milovala byť v Sex Education a tak veľmi rada som hrala Olu. Ale nanešťastie sa nepripojím k tímu pre 4. sériu. Je mi tak ľúto, že vám to musím takto povedať. Ale idem jednoducho robiť iné vecičky, prišli iné príležitosti. Robila som to tri roky a úprimne to milujem. Milujem ten seriál. Ale v istom bode som musela povedať zbohom. Prichádzajú iné veci. A to je fakt úžasné!“

Seriál poskytol štart viacerým hviezdam

Samozrejme, je logické a nie ojedinelé, že mladí herci dostanú vďaka prelomovým úlohám iné príležitosti. Len v tomto seriáli máme niekoľko príkladov. Maeve sa tiež nevráti do ďalej série, pretože jej predstaviteľka Emma Mackey dostala rolu vo filme Barbie. Najväčším skokanom je zrejme Ncuti Gatwa, ktorý je novým protagonistom sci-fi Doctor Who.

Fakt, že táto postava neplánovane odchádza zo Sex Education, bude veľkou výzvou pre tvorcov. Larie Nunn, teda vedúca osonosť a Gillian Anderson, ktorá píše scenár a aj v seriáli hrá, sa budú musieť popasovať s tým, ako to zahrnúť do príbehu. Nepredpokladáme, že by priniesli tak narýchlo vyrobené riešenie, že s Jakobom odišli z Moordale po posledných odhaleniach.

Bude vám Ola chýbať v Sex Education? Ako si myslíte, že môžu vyriešiť jej otvorené príbehové linky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -