Prinesie teda Taika Waititi Star Wars film alebo nie? Kedy by mala začať produkcia?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prinesie teda Taika Waititi Star Wars film?

Taika Waititi má priniesť film zo Star Wars sveta, to už je dlho známy fakt. Vyjadruje sa o ňom však pomerne krypticky a niektoré týždne si nemôžeme byť skutočne istí, či vznikne. Samotný režisér svoje tvrdenia zmenil často, nový zdroj ale hovorí o začiatku produkcie. Tak kde je pravda?

Rozhovory, ktoré vedie, sa často menia. Hovoril, že má všetko vymyslené a chce priniesť originálny príbeh. Tvrdí, že tých, ktoré sa stále vracajú k rovnakým postavám, už je vo svete Hviezdnych vojen dosť. Nemá záujem o to, ako sa pripravovali plány na Millenium Falcon alebo o minulosti Chewebaccovej babičky.

taika waititi star wars
Zdroj: mytvonline.com

Fanúšikovia chcú známe príbehy

Následne sa však vyjadril, že si nie je istý, či by takýto spôsob uspokojil fanúšikov. Po krátkom zrútení, v ktorom hovoril, ako s tým má chuť „buchnúť o stenu“, povedal v rozhovore pre portál Total Film nasledovné:

„Viete čo? Ktokoľvek to hovorí má pravdepodobne pravdu, keď teraz nad tým uvažujem. Je to ako ‚Keď zoberiete všetky tie Star Wars vecičky, tak už to nie je Star Wars. Takže sa zriekam vecí, ktoré som povedal pre pár týždňami.“

Zavádzanie prestáva ľudí baviť

Avšak ani orientácia na známe príbehy ešte nie je úplne jednoznačná. Ďalej totiž v interview povedal, že ešte uvidí. Pokúsi sa to jednoducho písať podľa seba a uvidí, či to bude fungovať. Podľa toho sa údajne rozhodne aj či nakoniec film spraví alebo nie.

Stále z jeho strany môže ísť o zavádzanie a o spôsob, ako nás podnietiť k tomu, aby sme si pre film vybudovali väčšie napatie. Popravde sa ale deje presný opak. Hlasy na internete hovoria o tom, že pri takomto zmätku už ani nie je záujem o jeho projekt z praďalejek galaxie. Pridávajú sa k nim ďalšie, ktoré sa obávajú toho, že by z tejto značky spravil bezduchú komédiu.

Taika Waititi natočí Star Wars film
Zdroj: nofilmschool.com, lynkformer.com, wallpapersmug.com

Riaditeľka Lucasfilm v projekt verí

Kathleen Kennedy, aktuálna riaditeľka spoločnosti Lucasfilm ale očividne verí vo film, ktorý by priniesol Taika Waititi do Star Wars. Opakovane tvrdila, že bude úžasným. A nielen to, dokonca sa vyjadruje, že to bude najbližším filmom, ktorý z tejto série príde.

To by potvrdzovali nové správy, ktoré prináša Heat Vision, blog pre známy Hollywood Reporter. Tie hlásajú nasledovné:

„Taikov Star Wars projekt môže prísť oveľa skôr, ako pripúšťa v rozhovoroch. Viaceré zdroje nám potvrdili, že si vyhliadol začiatok skoro počas roka 2023. Boh vie, že plány s Lucasfilmom sa môžu zvrhnúť, tak treba byť stále na pozore.“

Treba byť stále na pozore

Portál však nijako nešpecifikuje tieto zdroje, ani ako skoro počas roka 2023 by mala produkcia začať. Web sa však opakovane nemýlil v prinesení noviniek, ako prví napríklad priniesli novinky o obsadení DC filmu Shazam: Fury of the Gods či o režirérovi štvrtého Captaina Americu.

Myslíte si teda, že Taika Waititi začne nakrúcať svoj Star Wars film začiatkom roka 2023 alebo to skutočne ešte nemá vyriešené? Dajte nám vedieť v komentároch, ku ktorej možnosti sa prikláňate.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -