Groot dostáva nové verzie pre svoj seriál. Je ich hneď deväť!

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Groot dostáva nové verzie

Jeden z členov Strážcov Galaxie dostáva vlastný seriál na Disney+. Bude to fanúšikmi milovaný stromček Groot, ktorý teraz dostáva nové verzie. Vieme, že má dostávať „fotorealistickú“ animáciu a že si rolu zopakuje Vin Diesel (teda, ak berieme ako rolu jedinú hlášku „I am Groot“ – ako sa aj seriál volá).

Uvažovali sme nad tým, kam by projekt mohol zapadať v rámci kontinuity MCU? Predpoklady boli, že by to mohlo byť niekedy počas udalostí filmu Strážcovia Galaxie 2, lebo vieme, že tam sa stal z Baby Groota adolescentný strom. Režisér James Gunn sa však vyjadril, že si s tým nemáme lámať hlavu.

i am groot plagát
Zdroj: thedirect.com

Podľa režiséra si nemáme lámať hlavu

Údajne vôbec nijak nebude dôležitý pre deje tohto univerza a tak ho vôbec nemusíme vnímať ako kánon. Jednoducho pôjde iba o sériu krátkych príbehov (či ako ich nazval, filmov), ktoré budú ukazovať dobrodružstvá tejto postavičky. V každom prípade ale vidíme jeho nové podoby.

Ako to často býva, je to kvôli spotrebnému tovaru, konkrétne hračkám. Hongkongská spoločnosť Hot Toys má celú radu svojich plastnových miniatúr, ktorú nazvala „Cosbi“. Teraz prichádza séria z nich k seriálu I Am Groot a ukazuje nám už 9 nových verzií. Tak sa na ne pozrime.

hot toys groot
Zdroj: thedirect.com

Groot dostáva nové verzie vďaka hračkám

Prvým je Groot s detonárotom. To poznáme už z druhého filmu. Teraz má však aj riadne ochranné prvky, okuliare a slúchadlá.

Groot Cosbi figure

Vrch drevo, spodok listy. Tak by sa dal definovať Groot ako kentaur.

I Am Groot Cosbi figure

Tento sa nazýva „Iwua“. Je to lesný duch? Je to iná mýtická bytosť? Vidíme iba, že je priesvitný.

I Am Groot Cosbi figure

Groot s izolepou a syrovými chrumkami. Tuším v zásobovaní pochúťkami predbehol Draxa.

I Am Groot Cosbi figure

Groot ako poriadny mačo? Chlpy na hrudi a plnofúz, tak to je niečo!

I Am Groot Cosbi figure

Postavička s veľkým účesom a v šatách. Očarujúce!

I Am Groot Cosbi figure

Groot s vysoko technologickou čelenkou, avšak hlavne – s mimozemskou verziou matriošky.

Groot Cosbi figure

Do pyžamka a do postele. Jednotný úbor na spanie je mimoriadne rozkošný.

Groot Cosbi figure

Groot ako delfín. Opakujeme – Groot ako delfín. Potrebujeme k tomu niečo viac?

Groot Cosbi figure

Mimo figúrok aj nové promo materiály

Ak by vám nestačilo, že Groot dostal tieto verzie s radom hračiek, tak ako obvykle prichádza aj účet MCU_Facility. Vydávajú promo obrázky k tejto sérii. Tak vidíme ešte po jednom zábere na chlpatého svalnáča alebo prípravu na spanie. Navyše ešte jeden s poriadnym… krovím.

Nevieme, či sa v epizódach objavia aj iní členovia tímu, ale ak sa pozrieme na tieto obrázky… potrebujeme ich ešte?! Kánon či nekánon, riadna súčasť MCU alebo nie, séria krátkych príbehov bude príjemným, ale hlavne milým spestrením. Uvidíme ju na Disney+ od 10. augusta.

Tešíte sa aj na seriál I Am Groot? Pozriete si krátke nezávislé príbehy toho člena Strážcov Galaxie? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -