Disney zverejňuje plagát a s ním aj dátum vydania seriálu I Am Groot

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Dátum vydania I Am Groot

Obľúbený stromček z Marvel filmového sveta príde skôr, ako by sme čakali. Nie, nemyslíme tým jeho ďalšie dobrodružstvá s tímom Strážcov vo filme Thor: Láska a Hrom. Myslíme jeho seriál s krátkymi príbehmi. Disney zverejnilo dátum vydania, kedy seriál I Am Groot príde na ich streamovaciu službu.

Postavičku poznáme a milujeme už od roku 2017 z filmu Strážcovia Galaxie 2. Na konci prvého dielu sa Groot obetoval (so srdcervúcou vetou My sme Groot). Avšak to len preto, aby dal vzniknúť mimoriadne roztomilému a komickému Baby Grootovi. Samozrejme, odvtedy sme videli už aj jeho tínedžerskú a adolencentnú verziu, tento však v našich srdiach zostáva stále.

Zdroj: www.quirkybyte.com

V najbližšom roku budú jeho fanúšikovia spokojní

Preto bolo aj počas oznamovania seriálov z tohto sveta v decembri 2020 potvrdené, že aj on dostane svoje príbehy. A teraz vieme, že v najbližšom roku sa ho dočkáme viackrát. Okrem spomenutého štvrtého Thora príde v tomto roku ešte vo viačnom špeciáli Strážcov Galaxie. No a na budúci rok to bude riadna tretia časť.

Avšak medzitým dostaneme aj jeho krátke príbehy ako príjemné letné osvieženie. To ukazuje nový zverejnený plagát, na ktorom ho sledujú podobne rozkošné vesmírne bytosti. On sám si užíva pokoj na lehátku s drinkom a slúchadlami z walkmanu na ušiach.

i am groot plagát
Zdroj: thedirect.com

Hudba bude hrať veľkú rolu

Práve to korešponduje so skoršími tvrdeniami režiséra Jamesa Gunna. Hovoril, že seriál bude veľmi, ešte viac ako v samotných Strážcoch, zameraný na hudbu. Keďže má Peter Quill už Zune, do ktorého dá veľké množstvo pesničiek, tak žeby nám predsa priniesli ešte štandardne ďalší Awesome Mix na páske?

Mimo toho je oficiálny popis „Baby Groot zažíva dni slávy pri vyrastaní a dostáva sa do problémov medzi hviezdami“. Gunn v tomto prípade pôsobí ako producent a režirésku stoličku nechal Kirsten Lepore, ktorá je známa napríklad pre Adventure Time. Vidíme teda, že je v tých najlepších rukách.

fotky z Guardians of the Galaxy 2
Zdroj: Marvel

August bude na Disney+ bohatý

Zverejnili nám aj dátum vydania seriálu I Am Groot. Na Disney+ dorazí 10. augusta. Ešte nevieme, či vyjde celý naraz ako séria krátkych príbehov alebo štandardne v týždňových vydaniach. Avšak tento mesiac bude pre MCU na službe bohatší, vtedy príde aj She-Hulk. Samozrejme, hlas postavičke opäť prepožičia Vin Diesel.

Tešíte sa, že I Am Groot príde už o dva mesiace? Budete sledovať aj tieto krátke príbehy Baby Groota? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: thedirect.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -