Daniela Melchior mení DC za Marvel. V ktorom filme sa ukáže?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Daniela Melchior v Marvel filme

Portugalská modelka a herečka Daniela Melchior sa objaví v nadchádzajúcom Marvel filme. Ide pre ňu o výmenu štúdia, pretože predtým stvárnila postavu menom Ratcatcher 2 vo filme The Suicide Squad: Samovražedná misia. A ako vieme, jednotka samovrahov spadá pod DC. V ktorom projekte z MCU ju uvidíme?

S ohľadom na meno režiséra spomenutej komiksovky je to takmer jasné. Obe totiž režíruje James Gunn a vyzerá to, že si berie svojich hercov, aspoň niektorých so sebou. Herečka sa teda objaví vo filme Strážcovia Galaxie 3. O jeho deji toho veľa ešte nevieme, predpokladáme, že sa bude môcť odhaliť viac až po premiére filmu Thor: Láska a hrom.

thor strážcovia galaxie
Zdroj: screenrant.com

Opäť sa pripojí k tímu

Práve v ňom sa totiž tím Strážcov nachádza, teda takmer v plnej sile. Samozrejme im po udalostiach filmu Endgame chýba Gamora, takže sa ukážu Star-Lord, Drax, Groot, Rocket, Nebula aj Mantis. Avšak v ich treťom filme sa udejú ďalšie dôležité posuny pre celé filmové univerzum vzhľadom na postavy, ktoré v ňom dostaneme.

Po dlhšom čakaní sa má objaviť dôležitá postava, Adam Warlock. Vieme, že si ho zahrá Will Poulter. Súčasťou príbehu má byť aj High Evolutionary, ktorý dal Warlockovi mimochodom v komiksoch jeho meno a novú identitu. Predpokladá sa, že táto kozmická bytosť, ktorá sa snaží tvoriť nové rasy krížením druhov, bude mať čo dočinenia nielen s Adamom, ale aj s minulosťou Rocketa Raccoona.

Kariéra herečky sa poriadne rozbieha

Nie je teda vôbec známe, akú rolu by mala stvárniť Melchior. Avšak je jasné, že jej kariéra sa poriadne rozbieha. Práve v Suicide Squad jej dal Gunn možnosť zažiariť aj mimo domácej a latinoamerickej scény. Navyše, pôjde o jej druhú spoluprácu s Vinom Dieselom (ktorý je tu hlasom Groota).

Aktuálne bola totiž pridaná aj do filmu Rýchlo a zbesilo 10, kde bude, ako inak, súčasťou rodiny. Oznámenie potvrdila aj ona sama na svojich sociálnych sieťach, kde už zverejnila zábery z nakrúcania a vzhľad jej postavy. Objaví sa aj vo filmoch Assassins Club s Henrym Goldingom a krimi trileri Marlowe s Liamom Neesonom.

Ako sa vám bude páčiť Daniela Melchior v Marvel filme Strážcovia Galaxie 3? Myslíte si, že bude mať menšiu alebo dôležitejšiu rolu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -