Prichádza trailer na akčnú komédiu The Man from Toronto s Woodym Harrelsonom a Kevinom Hartom

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na akčnú komédiu The Man from Toronto

Netflix zverejnil prvý trailer na ich film The Man from Toronto. Akčná komédia dorazí už tento mesiac a hlavné úlohy v nej stvárňujú Woody Harrelson a Kevin Hart. Podľa ukážky to vyzerá, že pôjde o správnu zábavnú jazdu, ktorá nás dokáže naladiť na letné blockbustery.

Nápad na film sa drží medzi štúdiami už niekoľko rokov. Pôvodne sa ho ujali Columbia Pictures, nepodarilo sa im ale rozbehnúť produkciu. Po nich to prebralo Sony, ktoré ale z obavy pri zatvorených kín nechceli pustiť film na plátna. Následne sa tak dostal k streamovacej službe.

Zámena identít s viacerými zvratmi

Film sa pozrie na známy námet zamenenej identity. Nákupný poradca (Hart) sa dostane do domu, kde mal operovať najsmrteľnejší nájomný zabijak na svete (Harrelson). Známy je len ako Man from Toronto (Muž z Toronta). Obchodník musí prebrať jeho charakter a vyhnúť sa stíhaniu zo strany FBI. Problém nastáva, keď sa obaja stretnú. A nebudú mať inú možnosť, ako naučiť sa spolupracovať.

Do hry totiž vystupuje ďalší vrah, ktorého poznajú ako Muža z Miami (Man from Miami). Jeho si zahrá Pierson Fodé. Okrem nich si zahrajú ešte Jencarlos Canela, Ellen Barkin, Jasmine Mathews, Lela Loren a dokonca Kaley Cuoco, známa ako Penny z Teórie veľkého tresku či Cassie z Letušky.

the man from toronto
Zdroj: game-news24.com

Od režiséra Zabijakovho osobného strážcu

Podľa ukážky vidíme, že na zdrojový materiál, ktorý bol už použitý opakovane, si zvolili neštandardný spôsob, ktorý môže zafungovať. O to sa postarať aj režisér filmu, Patrick Hughes. Ten má za sebou také akčné pecky ako obe časti Zabijakovho osobného strážcu (aj toho minuloročného s manželkou) či adrenalínom a testosterónom napakovanej tímovky Expendables: Nezničiteľní 3.

Výbušná akcia, rady nábojov aj boje zblízka si budeme môcť vychutnať aj tu, navyše však ešte v humornom prevedení. Snímky sa na Netflixe dočkáme ešte tento mesiac. Budeme si ju môcť vychutnať 24. júna.

Chytil vás trailer na akčnú komédiu The Man from Toronto? Zapnete si o pár týždňov tento film s Kevinom Hartom a Woodym Harrelsonom na Netflixe? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -