Chris Hemsworth a Miles Teller prekonávajú hranice vedy v novom traileri sci-fi filmu Spiderhead od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nový epický trailer k sci-fi trileru Spiderhead dorazil v plnej kráse. Novinka je inšpirovaná rovnomenným bestsellerom, ktorý v roku 2010 napísal spisovateľ George Saunders. Príbeh sa zameriava na vedca menom Steve Abnesti v podaní Chrisa Hemswortha (Thor: Love and Thunder). Steve pracuje s väzňami v utajenom väzenskom zariadení známom ako Spiderhead, kde testuje rôzne formy experimentov vrátane drog a kontroly mysle.

Chris HemsworthMiles Teller a Jurnee Smollett stvárnia hlavné postavy nadchádzajúceho filmu, ktorý zrežíroval Joseph Kosinski (Nevedomí). Pre režiséra to však nebude jediný film vydaný v roku 2022. Okrem neho zažije premiéru aj niekoľkokrát odkladaný a zároveň vysoko očakávaný film štúdia Paramount Top Gun: Maverick. Premiéra filmu Spiderhead dorazí na Netflix 17. júna 2022.

Oficiálny trailer k sci-fi filmu Spiderhead od Netflixu

Dej nás zavedie do blízkej budúcnosti, kde si môžu odsúdení trestanci odpykať trest dobrovoľníctvom pri experimentálnych lekárskych pokusoch. Jedným z týchto trestancov bude aj Jeff (Miles Teller), ktorý využije príležitosť a skonzumuje neznámu drogu. Následkom toho nastane zmena jeho emócií a čoskoro naráža na svoje dno v podobe vnútorných démonov. Jeff sa po celý čas nachádza v zdravotníckom zariadení, ktoré prevádzkuje neznámy vizionár (Chris Hemsworth). A po uplynutí krátkeho času si hlavný protagonista príbehu začne uvedomovať, že jeho skúsenosti s drogou sú oveľa horšie ako klasický pobyt vo väzení.

Spiderhead od Netflixu sa bude od knižnej predlohy líšiť jednou nevinnou vsuvkou. Namiesto jednej hlavnej postavy (Jeff) sa dočkáme dvoch. Streamovací gigant si teda príbeh doladil podľa seba a vsadil na kvalitné trio hercov (Hemsworth, Teller, Smollett). Okrem nich si vo filme zahrali BeBe BettencourtTess HaubrichAngie Milliken, Stephen TongunMark PaguioSam Delich a Joey Vierira. Streamovací gigant to neodflákal ani pri scenári, na ktorom sa podieľalo známe duo Rhett ReesePaul Wernick (ZombielandDeadpool).

Pokiaľ ide o Hemswortha, s režisérom spolupracuje premiérovo, avšak na Netflixe už stihol zahviezdiť v akčnom počine Extraction. Ten sa stal najpozeranejším originálnym Netflix výtvorom za rok 2020 a herec už dokonca pracuje na pokračovaní. Podobný úspech sa očakáva aj od nadchádzajúceho sci-fi filmu Spiderhead, do ktorého Netflix vrazil nemalé peniaze. Či sa tak skutočne stane je zatiaľ otázne a na skutočnosť si musíme počkať necelý mesiac.

Páčil sa ti nový trailer k sci-fi trileru Spiderhead? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -