Nový Thor je žena! Marvel vypúšťa nadupaný trailer na film Thor: Láska a hrom plný 80-tkového rocku

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už sme sa báli, že sa ho nikdy nedočkáme! Marvel nám spríjemňuje Veľkonočný pondelok a odhaľuje prvý teaser trailer na film Thor: Láska a hrom (Thor: Love and Thunder). Za sprievodu nostalgie 80. rokov a skladby „Sweet Child O‘ Mine“ od Guns N‘ Roses sa dozvedáme, že nie každý boh musí mať plán. Thor odkladá svoju zbraň Stormbreaker a vydáva sa na cestu za spoznaním samého seba. Či už po boku Strážcov Galaxie alebo verného priateľa Korga, ktorého dabuje režisér Taika Waititi. Na samom konci sa odhaľuje Thorova životná láska Jane Foster (Natalie Portman), ktorá podvihne opravené kladivo Mjolnir.

Na malý moment vidíme i Valkyrie (Tessa Thompson), ktorá dostala na starosť Nový Asgard – z ktorého sa očividne stala turistická atrakcia. Mimo toho nám teaser trailer neprezrádza nič viac z príbehu, neukazuje ani hlavného záporáka Gorr the God Butcher (Christian Bale). Veľa nevidíme ani z postavy herca Russella Crowa, ktorý sa ukáže ako kráľ bohov a vládca Olympu Zeus. Napriek tomu nás dostatočne navnadili skvelým, farebným vizuálom – po vzore Ragnaroku – a všetko nasvedčuje tomu, že sa v kine aj poriadne zabavíme.

Prvý teaser trailer na Thor: Láska a hrom

Thor: Láska a hrom nasleduje komiksovú líniu Mighty Thor od Jasona Aarona, v ktorej Jane Foster získa schopnosti Thora a je hodná kladiva Mjolnir počas toho, ako bojuje s rakovinou. Herečka Natalie Portman je v prvej ukážke takmer na nespoznanie, takže nič nevylučuje fakt, že pôjde o jej variant (jeden sme videli aj v animovanom seriáli What If…?).

Thor: Láska a hrom dorazí do kín už 7. júla 2022. Film tak pokoril MCU rekord najkratšieho časového rozmedzia medzi vydaním prvého traileru a premiéry v kinách. Medzitým si už 5. mája 2022 užijeme snímku Doctor Strange v mnohovesmíre šialenstva.

Thor: Láska a hrom plagát
Zdroj: Marvel Studios / Disney

Tiež vás prvý teaser trailer na Thor: Láska a hrom navnadil na júlovú premiéru? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -