Po tomto filme do bazéna viac nevleziete. Králi hororu predstavujú svoju ďalšiu mrazivú novinku

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na horor Night Swim

Môže to byť ďalší splnený sen (alebo v tomto prípade nočná mora) pre fanúšikov hororu. Dve jeho súčasné legenedy znovu spájajú sily. James Wan so svojou spoločnosťou Atomic Monster a Jason Blum s Blumhouse Producetion prinášajú trailer na Night Swim. Už po jeho zhliadnutí si nabudúce dvakrát premyslíte, kým vstúpite večer do bazéna.

Obsadenie, aj začiatok ukážky otvára Wyatt Rusell, ktorého môžeme poznať zo seriálu The Falcon and the Winter Soldier. Je kedysi veľkým bejzbalovým hráčom, ktorý však musel zanechať svoju kariéru kvôli zosilňujúcej sa chorobe. Za vidinou odpočinku a prípadnej rekreácie so svojou rodinou kupujú dom, ktorý ma na dvore veľký bazén.

Nevidné zlo číhajúce na dne bazéna

Jeho manželku si zahrá Kerry Condon, ktorá bola nominovaná na Oscara za jej výkon v dráme Duchovia Inisherimu. Ich tínedžerskú dcéru Izzy stvárni Amélie Hoeferle, vychádzajúca hviezda, ktorú už onedlho uvidíme v prequeli k Hrám o život. Práve Amélii a jej priateľovi Roninovi (Elijah J. Roberts) v ukážke patrí najväčšia pozornosť.

Dvojica sa vydáva na zadný dvor na nočné kúpanie, pri ktorom hrajú známu hru Marco Polo. To však naberie rýchlo smrtiaci spád, keď chalan zmizne a ona zostáva sama, ťahaná ku dnu neznámou a nevidenou nadprirodzenou silou.

Night Swim film
Zdroj: YouTube / Universal

Ďalšie spolupráca dnes legendárnych producentov

Horor je založený na krátkometrážnom filme z roku 2014, ktorý vytvoril Bryce McGuire. Ten bol pozvaný, aby režíroval aj napísal scenár k novej, tento raz celovečernej verzii. Producentami budú Wan a Blum, ktorí už svoje sily raz spojili pre film M3GAN. Tá zožala obrovský úspech a z rozpočtu $12 miliónov dokázala priniesť zárobok $181 miliónov. Okamžite preto bola potvrdená aj dvojka.

Wana môžeme poznať ako tvorcu série Saw, ktorej desiaty diel je momentálne v kinách či značky V zajatí démonov. Blum je zase zodpovedný za Očistu, Všetko najhoršie či Neviditeľného. Ich nový spoločný projekt, ktorý nám prinesie skutočný podvodný teror v domácom prostredí, budeme môcť vidieť v kinách od 4. januára 2024.

Ako hodnotíte trailer na Night Swim? Pozdáva sa vám zatiaľ ďalšia spolupráca Jasona Bluma a Jamesa Wana? Budete sa kvôli nemu báť chodiť kúpať do bazéna? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -