Korytnačky. Mutanti. Karate. Tínedžeri. To je šialené! Nový trailer na Ninja korytnačky: Mutantský chaos je tu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový trailer na Ninja korytnačky: Mutantský chaos

Štúdio Paramount prináša nový trailer na Ninja korytnačky: Mutantský chaos, ktorý je predstavením obľúbených ninja korytnačiek novej generácii divákov. To, že zaujme všetkých, ktorí na nich vyrastali, dokazuje aj jeden z tvorcov. Seth Rogen, označený ako „večný tínedžer“. A mladých hrdinov zoberie na začiatok ich cesty.

Leonardo (Nicolas Cantu), Michelangelo (Shamon Brown Jr.), Donnatelo (Micah Abbey) a Raphael (Brady Noon) sú tu mladíkmi, ktorí sú prísne strážení svojím majstrom Splinterom (ktorého teraz nahovorí Jackie Chan!). Popri snívaní o tom, čo by mohli robiť, keby neboli mutantmi, ich to čoraz viac láka do vonkajšieho sveta. Vyrážajú tak za zábavou (a bezpochýb aj pizzou) do ulíc New Yorku.

V stopách záporáka narazia na celú skupinu mutantov

Tu sa stretávajú s April O’Neill (Ayo Edibiri), ktorá chce o nich vedieť úplne všetko. Zároveň sa však dozvedajú o hrozbe menom Superfly (Ice Cube), ktorá terorizuje mesto. V ich hlavách sa tak zrodí skvelý plán – ak ho zastavia, budú hrdinami a ľudia ich budú uznávať.

Pri pátraní však narazia na to, že kruh mutantov je oveľa širší. Chýbať v ňom nemôžu Bebop (Seth Rogen) a Rocksteady (John Cena), ale bude tu napríklad aj ryba Ray Fillet (Post Malone) či plaz Mondo Gecko (Paul Rudd). Medzi nimi aj ďalšími postavami budú počuť aj Hannibal Buress, Rose Byrne, Natasia Demetriou, Giangcarlo Esposito či Maya Rudolph.

tmnt superfly
Zdroj: bloody-disgusting.com

„Cowabunga!“

Ukážka nám sľubuje odviazanú a nespútanú akciu, akú si tieto korytnačky podľa komiksovej predlohy zaslúžia. Zároveň sa prostredníctvom ich „otca“ a učiteľa dozvedáme o ich najväčších cnostiach a aj naopak, že niektorý z nich môže mať problém s hnevom (ale to nie je problém!).

Tak je nám jasné, že prítomná bude aj poriadna dávka humoru (a treba si aj dať pozor na to, čo hovoríte v roku 2023). Nechýba ani ikonická hláška „Cowabunga!“, s ktorou sa istotne budeme tešiť do kina už toto leto, 2. augusta. A to je pre bratov len začiatok!

Páči sa vám nový trailer na Ninja korytnačky: Mutantský chaos? Zaujalo vás takéto animované spracovanie? Čo hovoríte na hviezdne hlasy postáv? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -