Hraný Miles Morales je potvrdený, na Spider-Man 4 sa pracuje a kto bude filmová Spider-Woman?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Novinky zo Spider-Man sveta

Očakávané pokračovanie animovaného pavúčieho muža je konečne tu. U nás si môžeme Cez paralelné svety vychutnávať už od včerajšej predpremiéry. Na tej slávnostnej v Los Angeles však boli odhalené obrovské novinky zo Spider-Man sveta. Hlavný hrdina tohto dobrodružstva dostane vlastný film, samostatný projekt bude mať aj ďalšia z postáv. A nezabudol sa spomenúť ani Spider-Man 4.

Kreslený film poskytne pohľad na dychvýražajúce množstvo Spider-ľudí (a iných tvorov). Dostaneme ich vraj až cez 280, hlavnými hrdinami príbehu sú však Miles Morales, Gwen Stacy, Peter B. Parker a v tomto prípade aj Miguel O’Hara a.k.a. Spider-Man 2099. Objavuje sa tu aj Jessica Drew ako Spider-Woman, Spider-Punk či Scarlet Spider, ktorý je Peterovým klonom.

Spider-Man cez paralelné svety
Zdroj: gizmodo.com

Hraný Miles Morales potvrdený!

Prvú veľkú bombu priniesla hneď producentka Amy Pascal. Potvrdila, že mladý Miles dostane aj samostaný film. Ten však bude hraným! Nakoľko ide o prvú informáciu, nevieme ešte, kto by si mohol ochrancu Manhattanu zahrať. V animovanej verzii mu hlas prepožičal Shameik Moore.

Spolu s ďalším producentom, Avi Aradom, priniesli hneď ďalšiu výbornú správu. Vlastný film bude mať aj Spider-Woman, ktorý bude však takisto kreslený. Dokonca bolo povedané, že ho uvidíme „skôr, ako očakávame“. Veľkým tajomstvom však zostáva, kto v ňom bude ako pavúčia žena. Logicky by sa načrtávala Jessica Drew, ktorú v snímke Cez paralené svety dabuje Issa Rae.

gwen stacy jessica drew
Zdroj: gizmodo.au

Spider-Woman uvidíme skôr, ako očakávame

Avšak ohľadom animáku prejavila veľké nadšenie Hailee Steinfeld, ktorá je hlasom Gwen Stacy a.k.a. Spider-Gwen. Povedala, že ide pre ňu o vysnívanú prácu a k úlohe sa chce vracať znovu a znovu. Povedala, že „tento priestor je tak pohodlný, kreatívny a voľný a je rada, že môže byť znovu súčasťou“. Samozrejme tak nie je vylúčené, aby tu stvárnila vedľajšiu postavu. Alebo ich uvidíme obe ako hlavné hrdinky?

Ani tu sa však novinky okolo Spider-Man filmov nekončili. Povedané bolo, že štúdio Sony stále pracuje aj na filme Spider-Man 4 s Tomom Hollandom a Zendayou. Ten má však momentálne pozastavenú produkciu. Dôvodom je štrajk, ktorý aktuálne vedú v Hollywoode scenáristi. Povedané však bolo, že hneď, ako prídu k dohode, okamžite štartujú.

Nové zábery zo Spider-Man: Bez domova
Zdroj: twitter.com

Spider-Man 4 má momentálne pauzu

Otázky smerovali aj na šéfa spoločnosti, Toma Rothmana. Ten však bol oveľa stručnejší ako ostatní a len žartovne odvtetil známu filmovú hlášku „Ak by som vám to povedal, musel by som vás zabiť“. Na odhalenie viac detailov si však radi počkáme. Zatiaľ si môžeme vychutnávať extrémne napakovaný animovaný film Spider-Man: Cez paralené svety, ktorý je aktuálne v kinách (a na ďalší rok vyjde jeho tretia časť).

Čo hovoríte na nové zverejnené informácie o Spider-Man filmoch? Tešíte sa viac na hraného Milesa, samostantý projekt Spider-Woman alebo pokračovanie s Tomom Hollandom? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -