Nové ukážky na film Ježko Sonic 2 nás pripravujú na veľký súboj aj poriadnu výbavu záporáka

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nové ukážky na film Ježko Sonic 2

Iste vašej pozornosti neuniklo, že počas poslednej noci sa konal Super Bowl LVI. Ako býva zvykom, v jeho polčase vidíme kreatívne reklamy a veľa nových trailerov. V tomto prípade sme však nový materiál dostali ešte pred samotným zápasom. A rovno priniesli viaceré ukážky na film Ježko Sonic 2!

Paramount nás chce poriadne navnadiť na to, čo sa chystá. Preto ešte hodiny pre prvým výkopom prinášali príspevky na Twitteri o chystanom pokračovaní. Väčšina z nich odkazovala na samotný šport, ale následne prišla celá ukážka. V nej máme prvý náhľad na Chaos Emerald, pripravuje nás na súboj s Knucklesom a ukazuje poriadnu výbavu záporáka.

Chaos Emerald bude pohánať veľké stroje

Chaos Emerald je v hre mocným drahokamom, jedným zo siedmych. Svojmu držiteľovi dávajú moc manipulovať časom a priestorom. Okrem toho však dokáže pohánať stroje a zariadenia. A to je iste niečo, čo záporák Dr. Robotnik v podarní Jima Carreyho potrebuje!

Prvá časť nám pri ňom poskytla dostatok vynálezov, vylepšení a zbraní. Stále však išlo skôr o náznaky na originálnu hernú sériu. V jednej z ukážok ale vidíme priamo prinesenie jeho vajcovitého mecha stroja z hry na niekdajšiu konzolu Sega Genesis. Avšak dal mu novú, zlovestnejšiu a oveľa robotickejšiu podobu!

ukážky ježko sonic 2
Zdroj: wall.alphacoders.com

Knuckles bude mocný súper

Robotnik si očividne pripravovaný súboj užíva, ako ho môžeme vidieť pri pojedaní pukancov v ďalšej z ukážok. Tu vidíme ešte viac z jeho strojov. A chystá sa takto pozerať nielen ligu amerického futbalu, ale aj súboj medzi Sonicom a Knucklesom! Vieme, že táto ježura s hlasom Idrisa Elbu bude antagonistom.

Tak to bolo pôvodne aj v hre Sonic the Hedgehog 3 z roku 1994, kde sa objavil po prvý raz. Silná postava sa však pridala postupne do Sonicovho tímu a stal sa hrdinom. Uvidíme, či sa toto dostane aj do filmu. V každom prípade v jeho tíme istotne vidíme aj Tailsa, ktorý sa v prvom filme objavil len na samotnom závere.

Navnadzujú nás na príchod v apríli

Ukážky na film Ježko Sonic 2 však ukazujú, že Knuckles bude najprv pôvodnou výzvou. Sily si v chystanom filme zmerajú v premiére, ktorá je stanovená na 8. apríla 2022. Dúfajme však, že budú mať dostatok síl na to, aby sa rovnali Robotnikovi s jeho mimoriadnymi technológiami.

Ako sa vám páčili nové zábery z Ježka Sonica 2? Ste zvedaví viac na súboj s Knucklesom alebo s obrovským robotom Dr. Robotnika? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: comicbook.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -