Herec J.K. Simmons nás navnaďuje na návrat J. Jonah Jamesona do Spider-Mana

Nenechajte si ujsť

Poznáme medzinárodné dátumy uvedenia filmu Wonder Woman 1984. Kedy ho uvidíme u nás na Slovensku?

Štúdio Warner Bros. predstavilo všetky medzinárodné dátumy uvedenia DC filmu Wonder Woman 1984. Vysoko očakávaná novinka budem okrem kín vychádzať aj digitálne a pozrieť...

Film Black Panther 2 mieri do produkcie. Vieme, ktorý herec stvárni jedného zo záporákov

Od smrti herca Chadwicka Bosemana ubehli takmer tri mesiace. 28. augusta nás navždy opustil vo veku 43 rokov po niekoľkoročnom boji s rakovinou hrubého...

AKTUÁLNE: PlayStation 5 už dnes štartuje na Slovensku a v Českej republike

Od dnešného dňa si môžu novú hernú konzolu PlayStation 5 vyskúšať aj herní fanúšikovia zo strednej Európy - čiže aj my, na Slovensku. Po...

Temný trailer k Snyderovej verzii DC filmu Justice League dorazil aj s niekoľkými novými zábermi

Režisér Zack Snyder odhalil ďalší trailer k jeho verzii DC filmu Justice League a vidíme v ňom lepší pohľad na legendárneho záporáka Darkseida a Supermana. MOHLO...
Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Návrat J. Jonah Jamesona vo filme Spider-Man 3

Editor Daily Bugle, najznámejšieho denníka vo svete Marvelu, sa veľmi nečakane objavil vo potitulkovej scéne filmu Spider-Man: Ďaleko od domova. Návrat J.Jonah Jamesona v podaní J.K. Simmonsa zrejme málokto čakal. Jeho pôsobenie by tak malo pokračovať aj v nadchádzajúcom titule o pavúčom mužovi.

Herec totiž nedávno poskytol rozhovor, v ktorom si zaspomínal, ako bol obsadený prvý raz do role. Bolo to ešte v časoch, keď sme mohli vidieť prvého Spider-Mana s Tobey Maguireom, ktorého režíroval Sam Raimi. Čo sa nám tvorcovia rozhodli rovnakou rolou s rovnakým obsadením povedať, je zatiaľ veľmi otázne.

jameson
Zdroj: syfy.com

Ako sa dostal do Spider-Mana

Hlavne ale hovoril o tom, ako sa dostal k svojej roli pod hlavičkou Sony (kde pôvodne Spider-Man patril, potom prišlo jeho zaradenie do MCU). S nimi uzatvoril dohodu na niekoľko ďalších filmoch, zatiaľ sme ho mohli vidieť iba v tom jednom spomínanom. Na svoje začiatky a obsadenie do úlohy editora magazínu spomína takto:

“Producenti a ostatní ľudia v Sony potrebovali byť presvedčení. Pretože, očividne, prišlo dostatok viac vyprofilovaných hercov, na čo treba myslieť pri tržbách. Preto to bolo veľmi nervydrásajúce.”

Pre herca to teda nebolo rozhodne jednoduché a stálo ho to dostatok nervov. Spomína si ale na konkrétne scénu, ktorá by bola, ako hovorí, nočnou morou pre každého herca:

“Bola to scéna, kde Green Goblin vletí cez okno a zdvihne ma za krk do vzduchu, pričom ma škrtí. Musel som držať papiere zo scenára a medzitým predstierať… no, že som zdvihnutý za krk a dusím sa.”

jameson goblin
Zdroj: medium.com

Ohľadom ďalšieho pokračovania nás skôr dopletie

Nehovoril len o tom, vďaka čomu sa dostal do filmového sveta Marvelu. Samozrejme padla aj otázka toho, či môžeme očakávať návrat J. Jonah Jamesona aj v pripravovanej tretej časti Spider-Mana. K tomu sa však vyjadril len takto:

“Neviem, či by ma mali fanúšikovia čakať… Je skvelé mať túto príležitosť a pri tom, ako sa veci vyvíjajú, tak byť stále akýmsi pozostatkom predošlej verzie.”

Svojou rečou nám toho veľa neprezradil. Znamená to, že vo filme nebude? Vyvrátil, že ide o návrat J.Jonah Jamesona v podobe, akej ho poznáme? V tejto chvíli je to veľmi ťažké povedať, lebo štúdiá Sony aj Marvel si držia svoje informácie. Avšak isté je, že nás ešte viac zamotal a navnadil na čakanie, či sa v roli objaví.

Návrat, či nie?

Je pravdou, že sa upísal na niekoľko ďalších filmov, avšak producenti sa vždy sami rozhodnú, do ktorých ho obsadia. Nemusia to byť vždy práve po sebe nasledujúce. Spider-Man 3 sa navyše nezačne natáčať v lete, ako bolo pôvodne plánované. Kiná sa síce otvárajú aj naprieč celými Spojenými Štátmi, veľké hollywoodske produkcie sú však ešte pozastavené.

j. jonah jameson
Zdroj: hollywoodreporter.com

K návratu nám ale môže dopomáhať aj jeden malý fakt, ktorý môže slúžiť ako akási nápoveda. Už po Jamesonovom odhalení na konci posledného Spider-Mana totiž vytvorili fiktívnu stránku Daily Bugle. Na nej sa dajú nájsť príspevky nahnevaného redaktora, ako inak, zamerané proti Spider-Manovi a Peterovi Parkerovi.

V rozhovore pre časopis People nám teda neprezradil J.K. Simmons veľa. Tvorcovia z Marvelu aj Sony tiež mlčia, plánovaný začiatok natáčania sa posúva, zatiaľ sa nevie nakedy. Sme ale trpezlivými fanúšikmi a dá sa povedať, že aj napriek tomu (alebo práve vďaka tomu?) o tom nadšenejšie čakáme na návrat J.Jonah Jamesona do MCU.

Myslíte si, že sa redaktor Daily Bugle vráti v najbližšom Spider-Manovi? A bude to rovnaká postava, ako v pôvodnom? Váš názor nám dajte vedieť v komentároch. 

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah

Sci-fi film Ryana Reynoldsa pre Netflix The Adam Project naberá ďalšie herecké posily

Film The Adam Project predstavuje ďalších hercov Pred nejakým časom sme vám priniesli informáciu o tom, že Ryan Reynolds chystá sci-fi pre Netflix. V komédii...

Poznáme medzinárodné dátumy uvedenia filmu Wonder Woman 1984. Kedy ho uvidíme u nás na Slovensku?

Štúdio Warner Bros. predstavilo všetky medzinárodné dátumy uvedenia DC filmu Wonder Woman 1984. Vysoko očakávaná novinka budem okrem kín vychádzať aj digitálne a pozrieť...

Baby šéf 2 prichádza s oficiálnym trailerom. Nechýba v ňom nový mini šéf, ako aj horda nekompromisných bábätiek

Spoločnosť DreamWorks Animation vypustila oficiálny trailer k nadchádzajúcej animovanej komédii Baby šéf 2, v ktorej na nás čaká veľa bláznivých prekvapení. Trailer k animovanej komédii...

Herec George Clooney si kopol do filmu Tenet a nešetril kritikou. Čo sa mu nepáči?

George Clooney a Tenet Skúsený herec George Clooney spomenul pri promovaní svojho nového projektu The Midnight Sky aj populárny film Tenet od Christophera Nolana, ktorý...

Špičkové originálne funkcie za výhodnú cenu. Samsung predstavuje modely Galaxy A12 a Galaxy A02s

Samsung Galaxy A12 a Galaxy A02s Spoločnosť Samsung Electronics predstavila nové smartfóny Galaxy A12 a Galaxy A02s, vďaka ktorým budú špičkové inovatívne funkcie a vlastnosti...