Seriál WandaVision by mal obsadiť herca, ktorý si už predtým zahral v Marvel filmoch

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Seriál WandaVision rozšíri filmový vesmír Marvelu

Seriál WandaVision je jedným z chystaných seriálov od Marvelu, ktoré majú rozšíriť ich filmový vesmír. Zasadený bude do 50. rokov, kde si Wanda (Scarlet Witch) a Vision užívajú idylický život na spôsob dobových sitcomov. Začínajú ale tušiť, že nie všetko je také ideálne, ako sa môže zdať.

Z predošlých ukážok a fotiek z natáčania sme si mohli všimnúť, že sa bude skákať medzi svetmi (či realitami) a úlohu zohrá aj podskupina S.H.I.E.L.D.-u, S.W.O.R.D. Ide o skratku pre Sentient World Observation and Response Department, teda (trochu kostrbato) Vnímavé pozorovanie sveta a oddelenie odozvy. Ako už z názvu vyplýva, starajú sa o mimozemské hrozby, ktoré by mohli narušiť chod nášho sveta.

Nevieme, kto konkrétny sa z tejto skupiny ukáže, avšak má niekoľko dôležitých členov. Jej veliteľkou je v komiksoch Abigail Brand, ktorá je ale členom X-Menov. Tí spadali pod Fox, ale odkúpením Disney, pod ktoré spadá aj Marvel, je možné, že sa postavy z tohto sveta ukážu práve teraz. K tomu sa ale ešte vrátime.

Ktoré predošlé postavy sa ukážu?

Je isté, že niektoré postavy si zopakujú svoje role. Uvidíme tu Kat Dennings ako Darcy Lewis, ktorú môžeme poznať z Thora a tiež sa ukáže Randall Park ako agent FBI Jimmy Woo z Ant-Mana. Nová verzia starej postavy sa ukáže v podobe Monicy Rambeau, ktorú sme mohli vidieť ako malé dievča v Captain Marvel.

mcu randall jennings
Zdroj: pinterest.com

Seriál WandaVision ale teraz podľa informácie z portálu Murphy’s Multiverse získava ďalšieho herca, ktorý sa predtým objavil pod značkou Fox. Zahral si člena X-Menov v niekoľkých filmoch, konkrétne ide o Quicksilvera. Je to obľúbená postava fanúšikov kvôli jeho komickým vstupom a zahral si ho Evan Peters.

Toho môžeme poznať z viacerých (konkrétne 8) sérií American Horror Story, najznámejší je asi však v prvej. Okrem role rýchleho mutanta si zahral aj vo filme Kick-Ass po boku Aarona Taylora-Johnsona. Zaujímavé je, že práve ten sa zhostil úlohy Quicksilvera vo filme Avengers: Age of Ultron.

quicksilver mcu x-men
Zdroj: screengeek.com

Wandin brat vo viacerých podobách

Odtiaľ vieme, že Pietro (aké je jeho občianske meno) je bratom Wandy Maximoff. Quicksilverova sestra bola ukázaná aj v X-Men filmoch, avšak nebola nijako významná. Otázne teda je, či si Evans zopakuje rolu tohto ultrarýchleho superhrdinu, alebo ho uvidíme v nejakej úplne inej úlohe.

Jac Schaeffer, ktorý figuruje ako producent a scenárista pre seriál WandaVision ale zrejme vie, čo robí. Predtým sa postaral práve o film Captain Marvel a teraz si iste necháva dostatok priestoru, aby nás šokoval. Evan Peters ako Quicksilver by na to bol rozhodne správnou metódou. Jedine nám ale zostáva čakať, kým bude seriál vonku na Disney+.

Myslíte si, že by sa Peter mohol skutočne objaviť ako Quicksilver, alebo si zahrá úplne inú rolu? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -