Príbeh Bruca Bannera v Marvel Cinematic Universe nekončí. Kde ho uvidíme najbližšie?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

V seriáli She-Hulk bude aj Bruce Banner

Jeden zo seriálov, ktorý rozšíri svet filmového vesmíru Marvelu, oznamuje veľké novinky. Minulý rok ohlásili, že príde na Disney+, nevieme však v akej dobe. O to viac teraz, keď sa všetky posúvajú. Avšak vďaka najnovšej informácii vieme aspoň to, že v seriáli She-Hulk sa objaví aj samotný Bruce Banner. Respektíve pôjde o jeho mladšiu verziu.

Momentálne nevieme, kto si postavu zahrá. Či sa v seriáli objaví aj herec Mark Ruffalo je teda stále rovnako otázne. Jediné obsadenie, ktoré máme potvrdené, je pre hlavnú hereckú hviezdu. V septembri sme sa konečne dozvedeli, kto stvárni právničku Jennifer Walters a.k.a. She-Hulk. Úloha pripadla Tatiane Maslany, známej predovšetkým zo seriálu Orphan Black.

Tatiana Maslany
Zdroj: decider.com

Herec na zobrazenie mladého Bannera sa hľadá

Teraz hľadajú tvorcovia niekoho, kto by sa ujal úlohy mladého Bruca Bannera. A tým myslíme skutočne veľmi mladého. Správy, ktoré priniesol magazín The Direct totiž hovoria o tom, že hľadajú herca, ktorý má okolo 10 rokov. To teda znamená, že sa pozrieme veľmi do minulosti na Brucove detstvo. Takže sa určite pozrieme aj do detských čias Jennifer a zrejme nás čaká aj nadväzovanie vzťahov s inými postavami.

Bruca uvidíme ešte pred tým, ako sa stal zeleným monštrom. Dáva ale logiku, že spojenie s hlavnou postavou mal už predtým, nakoľko ide o jeho sesternicu. Ženskou verziou Hulka sa stala po tom, čo jej bola po nehode transpalntovaná krv od bratranca Bruca. Vtedy už bola samozrejme pozmenená gama časticami a žiarením.

Miesto by iste mal aj Ruffalov Hulk

Preto stále nie je vylúčené, že sa v seriáli She-Hulk ukáže aj Bruce Banner v podobe Marka Ruffala. Takto postavu poznáme v súčasnom MCU od dôb prvých Avengerov. Ak by sa mal seriál odohrávať v dnešnej dobe, mal by logicky obsahovať aj tohto herca. Ak sa má príbeh formovať štýlom flashbackov alebo ukazovať veci z minulosti, stále by sa tam mal Ruffalo objaviť, inak by sa v príbehoch nachádzali značné medzery.

Takto by sme mohli preskúmať aj samotný pôvod Hulka pre MCU ešte raz. Aj keď sa oficiálne do filmového vesmíru radí už film Neuveriteľný Hulk, v ňom si úlohu vedca zahral iný herec, Edward Norton. Bolo by teda stále pekné, ak by mal svoju origin story aj samotný Ruffalo.

edward norton hulk
Zdroj: animatedtimes.com

Fanúšikovia by si rozhodne priali, aby sa herec v seriáli objavil. Podľa všetkého popísaného by to vyzeralo tak, že je hotová vec, aby sa v seriáli ukázal. On však už v skorších vyhláseniach, ktoré padli v apríli povedal, že stále prebiehajú jednania. Odvtedy sme nedostali ani od neho, ani od tvorcov žiadnu aktualizáciu a preto nevieme, či sa Ruffalo objaví po boku Maslany.

Dobrou správou je v každom prípade je aj to, že uvidíme jeho detskú verziu. Takto môžeme sledovať ako sa ich vzťah vyvíjal od malička a postupne sa formoval. A samozrejme uvidíme aj odlišnú stránku samotného Bannera ako chlapca okolo 10 rokov. Dúfajme, že toto pridá seriálu She-Hulk na zaujímavosti a dokáže obstáť aj medzi ďalšími chystanými seriálmi ako Moon Knight alebo Ms. Marvel. Ale s týmito prvkami ja osobne verím, že sa jej to podarí.

Čo hovoríte na správu, že sa v seriálu She-Hulk objaví Bruce Banner? A čo si myslíte o jeho veľmi mladej verzii? Poskytne nové prvky príbehu alebo je to podľa vás zbytočné? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -