Seriál She-Hulk od štúdia Marvel obsadil hlavnú postavu. Zahrá si ju hviezda zo seriálu Orphan Black

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Seriál She-Hulk obsadil hlavnú postavu

Štúdio Marvel okrem filmov začína aj so seriálovým priemyslom. Seriály budú vychádzať na streamovacej službe Disney+ a budú priamo napojené na hlavnú dejovú líniu MCU. Tento rok by sme sa mohli dočkať dvoch seriálov, no do budúcnosti sú nám sľúbené ďalšie. Jedným z nich je aj seriál She-Hulk, ktorý už vraj aj obsadil hlavnú postavu.

Spomínanými dvoma seriálmi sú The Falcon and The Winter Soldier a WandaVision. Prvý spomínaný mal vyjsť už cez leto, no pre koronavírus sa jeho natáčanie posunulo a dátum vydania je momentálne neznámy. WandaVision presunul tiež svoj dátum premiéry, no nie na neskôr, ale práve naopak, skôr. Vidieť by sme ho mali ešte niekedy koncom tohoto roku, ak sa nič neudeje.

The Falcon and The Winter Soldier a WandaVision
Zdroj: reportdoor.com

Kto si zahrá legendárnu She-Hulk v pripravovanom seriáli?

Táto informácia patrí k jedným z mála informácií, ktoré o pripravovanom projekte máme. Vieme, že o réžiu niekoľkých epizód sa postará režisérka Kat Coiro, pričom už teraz je s určitosťou známe, že bude stáť za réžiou pilotného dielu. Autorka seriálu Rick a Morty Jessica Gao by zas mala byť vedúcou tímu scenáristov, ktorí budú mať na starosti príbeh seriálu.

Novou informáciou však je, že She-Hulk si zahrá herečka Tatiana Maslany. Tá je slávna hlavne zo sci-fi seriálu Orphan Black. Za rolu v seriáli získala mnoho ocenení, napríklad ceny Emmy, Zlatý glóbus alebo Critics‘ Choice Television Awards. Okrem tohoto pre ňu prelomového seriálu si však zahrala aj v iných seriáloch a filmoch, no vidieť sa ju dalo aj v divadlách.

Tatiana Maslany
Zdroj: decider.com

Kto je She-Hulk?

Ako už vyplýva z názvu, She-Hulk je ženská verzia známeho Neuveriteľného Hulka. She-Hulk, vlastným menom Jennifer Walters, je dokonca sesternicou Bruca Bannera/Hulka. Tá po vážnej nehode potrebovala transfúziu krvi, ktorú jej poskytol Banner. Nová rádioaktívna krv ju zmenila na Hulka, avšak narozdiel od Bannera má aj po premene stále svoju inteligenciu a povahu.

Po filmoch Captain Marvel a Black Widow sa dočkáme teda ďalšieho projektu, ktorého vedúcou postavou bude žena. Maslany je naozaj oceňovaná herečka a preto sa dá predpokladať, že seriálu by jej prítomnosť mala len dopomôcť k úspechu. Aj keď prejde ešte nejaký čas do uvedenia seriálu na televízne obrazovky, tešiť sa naň môžeme začať už teraz.

Bude Tatiana Maslany dobrou She-Hulk, alebo túto rolu mali ponúknuť inej herečke? Koho ste si v tejto roli predstavovali vy? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: deadline.com, en.wikipedia.org

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -