Kratos sa vráti aj v roku 2021. God of War 2 bolo oficiálne potvrdené

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

God of War 2 potvrdené

Pokračovanie God of War zrejme nie je žiadnym veľkým prekvapením. Predošlý diel predsa skončil natoľko otvorene, že sme mohli očakávať ďalšiu časť. Problémom však mohlo byť, že sme vôbec netušili kedy. Preto je vynikajúcou novinkou, že God of War 2 bolo oficiálne potvrdené.

Štúdio Santa Monica nás na neho navnaďovalo už skôr. Vydalo tému na PlayStation 4, ktorá mala obrázky práve z prvého dielu. Avšak na nich sme mohli nájsť viacero kryptických odkazov, ktoré hlásali „Ragnarök is coming“ (teda Ragnarök prichádza).

God-of-War-Ragnarok
Zdroj: videogamechronicle.com

Svoju trochu do toho pridal riaditeľ kreatívneho tímu Cory Balrog. Na svojom účte na Twitteri si zmenil profilovú fotku iba na obrázok potemnelého, šedého ľadu. Až nedávno sa do toho pustil naplno, keď si zmenil aj banner a na sociálne siete pridal obrázok so spomínaným textom.

Prichádza Ragnarök

Prvý diel (resp. prvý obnovený diel) prišiel na PlayStation 4 v roku 2018 a hneď sa stal jednou z najlepších hier na túto konzolu (vo viacerých rebríčkoch dokonca najlepšou). Nie je sa čomu čudovať – hra ponúkla skvelý odkaz na Kratosove originálne dobrodružstvá v starovekom Grécku a zároveň nový, svieži štart pre sériu.

Hra s takýmto úspechom s bez pochýb zaslúži pokračovanie. A skutočne, God of War 2 dostaneme počas budúceho roka. Ako teda napovedali už tvorcovia, jeho podtitul bude niesť názov Ragnarök. Zatiaľ je k dispozícií iba krátky teaser, v ktorom nám nič neprezradili, nevieme teda ani kedy hra vyjde. Aspoň že už vieme, kedy sa dostaneme ku konzole PlayStation 5, na ktorej si to budeme môcť zahrať…

Potešila vás správa, že je oficiálne potvrdená hra God of War 2: Ragnarök? Čo myslíte, že prinesie? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: gamesradar.com 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -