Väčšia hrozba pre Avengerov ako Thanos prichádza. Marvel obsadil záporáka Kang the Conqueror

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Jonathan Majors sa pripája do MCU

Jonathan Majors, herec, ktorý hrá hlavnú úlohu v seriáli Lovecraft Country na HBO, sa aktuálne pripája do MCU. Do filmového sveta Marvelu vstupuje ako záporná postava a objaví sa v chystanej 4. fáze. Herec sa preslávil vďaka indie filmu The Last Black Man in San Francisco, za čo získal aj cenu nezávislých filmov.

To mu zabezpečilo casting nielen do úspešného seriálu na motívy krstného otca hororu, ale aj k filmom. Na obrazovkách sa ukázal na Netflixe vo filme Da 5 Bloods od Spike Leeho. Postaviť sa má proti Idrisovi Elbovi v chystanom westerne, ktorý produkuje raper Jay-Z. Jeho názov bude The Harder They Fall.

Jonathan_Majors_HBO
Zdroj: nme.com

Aké filmy herec chystá?

Ani tu sa však výber filmov, v ktorých sa ukáže, nekončí. Objaví sa tiež v nezávislej dráme zo sveta boxu Jungleland, kde si zahrá s Charlie Hunnamom. Rolu má zabezpečenú aj v dráme o bojových pilotoch, ktorú režíruje J.D. Dillard a jej názov je Devotion. Pre nás je však najšokojúcejšou novinkou, že Jonatham Majors doplní 4. fázu MCU ako záporák.

Bolo potvrdné, že sa objaví ako postava s menom Kang the Conqueror. A to sú predsa úžasné správy, pretože vieme, že má byť ďalším veľkým záporákom, ktorý sa bude rovnať Thanosovi, ak ho aj nepredčí. A objaví sa prekvapivo už vo filme, ktorý režíruje Peyton Reed. Pre znalcov je už jasné, že pôjde o film Ant-Man 3, kde si svoje role zopakujú Evangeline Lily aj Paul Rudd.

kang the conqueror nathaniel richards
Zdroj: za.ign.com

Vstúpi ako veľký záporák cez jedno z pokračovaní?

Scott Lang a Hope van Dyne ako Wasp teda budú mať nového nepriateľa, ktorému sa môžu postaviť. Kang je v komiksoch nadprirodzená bytosť, ktorá bola proti Thorovi, Spider-Manovi a viacerým Avengerom. Znamená to, že by sa v tomto filme objavili aj viaceré postavy? To ešte uvidíme, pretože o filme máme skutočne málo informácií.

Scenára sa ale ujme Jonathan Loveless. Pri kormidle je samozrejme logicky znovu Kevin Feige. Nevieme teda, či sa tretí Ant-Man rozšíri o ďalšie postavy z univerza, avšak už teraz je jasné, že pôjde o veľkolepý film, nakoľko predstaví tohto záporáka. Ten bude totiž formovať aj ďalšie snímky zo Štvrtej fázy a zrejme práve kvôli nemu sa bude musieť sformovať nová skupina hrdinov, ktorý bude bojovať bok po boku.

Čo hovoríte na to, že Jonathan Majors vstupuje do MCU? Obľúbili ste si tohto herca v Lovecraft County? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -