4. séria Stranger Things bude rozdelená na dve polovice. Našťastie poznáme dátumy vydania

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

4. séria Stranger Things bude rozdelená

4. séria Stranger Things nepríde k fanúšikom naraz. Namiesto toho sa ju rozhodli tvorcovia rozdeliť na dve polovice. Našťastie nám ale zverejnili dátumy, kedy prídu na Netflix. Takto nás chcú ušetriť od trápenia a dlhodobého čakania.

Tretiu sériu sme dostali totiž už pred tromi rokmi, počas júla 2019. Nasledujúca musela čeliť zdržaniu a to nielen kvôli svetovej pandémii, ale aj náročnejšej produkcii. Tvorcovia nám totiž sľubujú, že bude väčšia a lepšia ako ktorákoľvek predtým. A netrpezlivo čakáme kvôli cliffhangeru na konci

trailer na stranger things
Zdroj: variety.com

Nová výzva – odlúčenie

Priatelia z Hawkinsu v napínavom finále stáli proti Rusom. Tí sa snažili, aby bola brána do sveta Upside Down znovu otvorená, ale šerif Hopper (David Harbour) sa obetoval, aby sa to nestalo. Všetci si mysleli, že ho to stálo život, avšak v potitulkovej scéne sme sa dozvedeli, že je nažive, avšak držaný v sovietskom väzení.

Okrem toho Jedenástka (Millie Bobby Brown) stratila svoje schopnosti. Teraz sa však s rodinou Byersovou – kamarátom Willom (Noah Schnapp) a jeho mamou Joyce (Winona Ryder) presťahovali do Kalifornie. Zvykajú si na nový život, avšak skupina musí čeliť dovtedy nepoznanému odlúčeniu.

Teaser trailer štvrtej série Stranger Things
Zdroj: hellomagazine.com

Hawkins čaká najväčšia hrozba

Bojujú s následkami bitky pri Starcourte, ktorá priniesla Hawkinsu obrovskú hrôzu. Navyše nastúpili na strednú školu, ktorá im vôbec ich situáciu neuľahčuje. V najviac zraniteľnom čase ale prichádza tá najväčšia hrozba. Nadprirodzené sily však prinášajú tajomstvo, ktorého vyriešenie môže znamenať koniec všetkých hororov v Hawkinse.

stranger things season 4
Zdroj: screenrant.com

List tvorcov pre fanúšikov

Takýmto spôsobom sa nás pokúšali navnadiť už skôr tvorcovia – bratia Dufferovci. Matt a Ross teraz zverejnili na Netflix blogu list fanúšikom, v ktorom priniesli veľké novinky. Hovoria o rozdelení série, jej dátumoch a blízkom konci. Píše sa tam:

„Čaute nerdi! Prijímate? Už je to nejaká chvíľa – ale s deviatimi scenármi s vyše 800 stranami, takmer dvomi rokmi nakrúcania a tisíckami vizuálnych efektov to bolo najväčšou výzvou. Vďaka tomu ale môže byť 4. séria Stranger Things tou najdlhšou a najviac uspokojujúcou. Každý, kto bol zahrnutý, je spokojný s výsledkom a nemôžeme sa dočkať, kedy sa o to s vami podelíme. Keď si ale zoberieme neslýchanú dĺžku, 4. séria bude rozdelená na dve polovice. Volume 1 bude vydaná 27. mája a Volume 2 o 5 týždňov na to, 1. júla. Takže to sú dobré správy. Príde to čoskoro. A je to lepšie ako kedykoľvek predtým. A je to začiatok konca.“

Dva dátumy a ohlásený koniec

Posledná veta iba potvrdzuje ich predtým avizovaný zámer. Piata séria by podľa ich slov mala byť tou poslednou. A my sa dočkáme tej štvrtej už o tri mesiace a nejaké drobné! Veď čo sú to tri mesiace čakania popri troch rokoch… A ak má byť dĺžka a kvalita lepšia ako v predošlých troch, tak nám rozhodne nevadí ani rozdelenie do dvoch polovíc. Tie teda prídu 27. mája a následne 1. júla.

Sklamalo vás rozdelenie 4. série Stranger Things na dve časti? Alebo ste radi, že ju konečne uvidíme a vzhľadom na oznámenú dĺžku to chápete? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -