Nezabudli naň. Jason Momoa sa vracia vo vizuálne epickej ukážke na Aquaman a stratené kráľovstvo

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Ukážka na Aquaman a stratené kráľovstvo

Ak ste niekedy chceli vidieť Jasona Momou jazdiť na obrovskom morskom koníkovi, dnes je váš šťastný deň. Prichádza prvá ukážka na film Aquaman a stratené kráľovstvo, ktorá nám sľubuje, že plnohodnotný trailer uvidíme už o niekoľko dní, sama však ponúka pôsobivú akciu. Vidíme späť nielen morského superhrdinu, ale aj starých spojencov a veľkého nepriateľa.

Z prvého filmu, ktorý prišiel ešte v roku 2018, sa vracia Black Manta, ktorého hrá Yahya Abdul-Mateen II. Z pôvodného boja si odniesol silné jazvy, tentoraz prisahá, že zabije Aquamana a všetko, čo mu je drahé. Následne dostávame záber Arthurovho (hrdinove civilné meno) rodičovského domu v plameňoch.

„Zabijem Aquamana a zničím všetko, čo mu je drahé“

Na novom zábere, ktorý prišiel spolu s ukážkou, ho dokonca vidíme, že drží aj vlastný trojzubec, ktorým bude konkurovať protagonistovi. Nebude ale iste jedinou hrozbou, tú vidíme aj v obrovskom podvodnom plavidle, ktoré svojimi chápadlami chobotnice spôsobí poriadny chaos.

Nedokáže mu uniknúť ani Orm, ktorého rolu si zopakuje Patrick Wilson. Vidíme, že naspäť je aj Nicole Kidman ako kráľovná Atlanta. Vieme, že sa vráti aj Dolph Lundgren ako kráľ Nereus či Temuera Morrison ako Tom Curry, Arthurov otec. Napriek všetkým kontroverziám stále uvidíme aj Amber Heard ako Meru.

aquaman 2 black manta
Zdroj: ew.com

Mechanická chobotnica či gigantický morský koník

Prebiehajúci štrajk ani problémy štúdia Warner Bros. našťastie nespôsobili, že by sa film musel opätovne odkladať. Niekoľkokrát bol totiž plán premiéry posunutý kvôli pretáčkam, ktoré súviseli aj s novým smerovaním filmového DC sveta. Kým sa však má vymeniť niekoľko hrdinov, Jason Momoa údajne stále zostáva Aquamanom (a nie Lobom), ako nám jasne dali najavo aj v potitulkovej scéne filmu Flash.

Podľa hlavného predstaviteľa tak rovnaký hrdina zostane v komiksovom vesmíre aj pod vedením Jamesa Gunna a Petera Safrana. Dlho očakávanú dvojku, ktorej réžie sa opätovne ujal James Wan, si budeme môcť pozrieť ešte tento rok pred Vianocami. Jeho premiéra je naplánovaná na 20. decembra.

Ako sa vám páčila prvá ukážka na film Aquaman a stratené kráľovstvo? Navnadila vás na veľké podvodné boje? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: ew.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -