Pôvodný koniec filmu Flash obsahoval iného Batmana. Páčil by sa fanúšikom viac?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Lepší koniec filmu Flash?

Či sa už fanúšikom sólový vstup Barryho Allena na veľké plátna páčil alebo nie, na jednej veci sa v podstate zhodujú. Koniec filmu Flash bol príjemným a zábavným prekvapením, ktorý priniesol jednu zo starších verzií Batmana. Ak ste ho ešte nevideli, ďalej nečítajte, aby ste sa vyhli spoilerom.

Scéna sa odohráva po tom, ako je meno Barryho otca očistené a on vychádza zo súdnej siene. Nato dostáva telefonát, ktorý je od Bruca Wayna. Prichádza jeho luxusné vozidlo a vystupuje z neho (ne)známa postava. Áno, je to jeden z predošlých hercov – George Clooney.

george clooney batman flash
Zdroj: comicyears.com

Christian Bale účasť odmietol

Clooney si zahral ochrancu Gothamu vo fanúšikmi nie dobre prijatom filme Batman & Robin z roku 1997. Vidieť ho znovu bolo však pekným easter eggom. Režisér Andy Muschietti prezradil, že túto rolu najprv ponúkol Christianovi Baleovi, ktorý si zahral Temného rytiera v trilógii od Christophera Nolana. Ten však cameo odmietol.

Teraz bola ale zverejnená záverečná scéna, ktorá bola pôvodne púšťaná divákom počas testovacích premietaní. V nej sa dej odohráva rovnako – odchod zo súdu a telefonát. Postavu, ktorú rýchlo obklopí dav najprv nevidíme, avšak po Barryho slovách „Kto je ku*va toto?! na malý moment vidíme tvár. A pýtame sa v podstate to isté.

Pomohol by si tým režisér v „novom“ DC?

Ide totiž o úplne nového herca, ktorého sme nevideli. Ťažko povedať, či by tento záver viac zabodoval u divákov a prilákal aj viacerých z nich do kinosál. Flash sa totiž stal komerčným prepadákom, ktorý už tak nepridal na aktuálnom stave DC univerza.

To sa však svojím reštartom pokúsi zlepšiť jeho nový vedúci James Gunn. Prichystanú má úplne novú verziu Batmana, ktorú nám predstaví vo filme Batman: The Brave and the Bold. Práve tento kúsok bude opätovne režírovať Muschietti. Vo Flashovi si mohol pripraviť pôdu či akúsi ukážku pre fanúšikov. No na to je už teraz príliš neskoro…

Páčil by sa vám pôvodný koniec filmu Flash? Myslíte si, že by tam lepšie prípadne prepojil súčasný DC svet s chystaným reštartom? Alebo bol podľa vás záver s Clooneym perfektný? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -