Deadpool 3 bude súčasťou MCU a bude môcť byť rovnako vulgárny. Kevin Feige to oficiálne potvrdil

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Deadpool 3 bude súčasťou MCU

Novinky ohľadom Marvel filmového univerza nechodia v poslednom čase v malom. Najnovšie jeho šéf Kevin Feige potvrdil, že sa vráti aj náš obľúbený papuľnatý žoldnier. Presne tak, Deadpool 3 bude súčasťou MCU. Ale aby to samozrejme bolo ešte lepšie, dostane hodnotenie R, čo znamená, že nebude núdza o ostrú komunikáciu, kopy guliek a prípadne nejakých odseknutých končatín.

Skvelou správou to je hlavne preto, že osud postavy bol pomerne nejasný. Odkedy Disney odkúpilo práve na materiály spoločnosti 20th Century Fox, tak sa nevedelo, čo s Deadpoolom bude. Hovorilo sa, že sa odkladá na veľmi dlho alebo že príde, ale nebude to ten klasický, hlášky sypajúci, štvrtú stenu búrajúci hrdina v červenom, ktorého poznáme.

deadpool 3
Zdroj: theringer.com

Je pravda, že pod hlavičku spoločnosti patrí aj veľmi známa skupina, Fantastická štvorka. Tej už bol oznámený film a príchod do MCU. Ešte výraznejšie to je s X-Menmi. No a ku komu má náš obľúbený (anti)hrdina bližšie ako k nim? Preto je skvelé, že Feige potvrdil ako to s postavou bude. A postave nebude chýbať žiadna z kvalít, pre ktorú ju máme radi.

Oznámenie prišlo ešte pred spustením štvrtej fázy

Feige sa k veci vyjadril pri nedávnom rozhovore. To chcel v mene štúdia realizovať ešte predtým ako bude spustená Štvrá fáza univerza. A tá začína 15. januára (po viacerých odkladoch) seriálom WandaVision na Disney+. K Deadpoolovi ale povedal, že sa bohužiaľ tento rok nezačne točiť, avšak už pracujú na scenári. A na ten dokonca prihliada aj predstaviteľ hlavnej role, Ryan Reynolds.

deadpool 2 recenzia
Zdroj: pursuenews.com

Na margo toho sa šéf marvelovského filmového sveta vyjadril:

„Ryan je veľmi zaneprázdnený, veľmi úspešný herec. Je ešte viacero vecí, čo musíme oznámiť a spraviť, ale je vzrušujúce, že to vôbec začalo. Znovu dostaneme v MCU iný typ postavy a je úžasné, že ho privádza k životu práve Ryan. Je totiž prírodným živlom.“

Príde z iného vesmíru?

Je skvelé, že Deadpool 3 sa stáva súčasťou MCU. Ak už teraz vieme, že Spider-Man 3 bude otvárať viacero vesmírov, tak možno nás podobné prípady čakajú aj naďalej. A možno práve prostredníctvom nich dorazí Deadpool. A možno aj niektorí ďalší z X-Menov.

Ale je skoro predbiehať, keď ešte vieme tak málo informácií. Ak už sa hovorilo o scenári, pri ňom sa vystriedali autori za autorky. Pôvodne ho písali Rhett Reese a Paul Werwick, ale minulý rok od projektu odstúpili. Ich miesto zaujali Wendy Molyneux a Lizzie Molyneux-Loeglin, ktoré získali cenu Emmy za animovaný seriál Bob’s Burgers.

Deadpool
Zdroj: www.hdwallpapers.in

Šanca na ukázanie ďalšej známej postavy

Je ale ešte jedna vec, ktorá je diskutovaná. Pre film je aj istá šanca, že opäť uvidíme aj herečku Dafne Keen. Tá nezabudnuteľne stvárnila X-23 vo veľmi emotívnom Loganovi. V skoršom rozhovori pre magazín Looper povedala, že veľmi dúfa, že by si mohla rolu uchovať.

Hovorí, že nechce dvíhať nádeje sebe ani fanúšikom pre prípad, že by sa to nestalo. Ale ona sama by si to veľmi želala, pretože milovala hrať Lauru a už má špeciálne miesto v jej srdci. A teraz dodala, že je skvelé, že prichádzajú aj oficiálne filmy s hodnotením R a tento je podľa nej iba jeden z tých, ktorý im otvorí cestu. Uvidíme, či sú jej nádeje pravdivé a dozvieme sa, keď bude film hotový. Zatiaľ však ani nevieme v ktorom roku dorazí.

Čo hovoríte na správy, že Deadpool 3 bude súčasťou MCU vy? Ste radi, že si tento hrdina zachová svoje špecifické črty? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: unilad.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -