Nová akčná komédia od Sony obsadí do jednej z hlavných úloh hviezdu známeho seriálu

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Najčítanejšie za 7 dní

Nová akčná komédia od Sony

Nová akčná komédia od Sony chystaná na budúci rok ponesie názov Man from Toronto. Film sa má zamerať na prípad zamenenej identity, ako sme to videli už mnohokrát predtým. Tentoraz jej však dá moderný nádych a preto veríme, že o zaujímavé situácie nebude núdza.

Najobávanejší zabijak sveta, známy iba ako Man from Toronto (muž z Toronta), sa rozhodne ubytovať prostredníctvom populárnej služby Airbnb. Pritom si nešťastnou náhodou vymení identitu s náhodným cudzincom, ktorý sa tiež rozhodne ubytovať v rovnakom zariadení.

Zdroj: inhdw.com

Skvelá ústredná mužská dvojica

Cudzinca to tak vtiahne do sveta vrahov a zločinu. Túto kreatívnu rolu dostane na starosť herec a komik Kevin Hart. Okrem stand-upov ho môžeme poznať z viacerých akčných komédií (Policajtov švagor, Zoceľovacia kúra), zo série Scary Movie a naposledy sa nám predviedol v pokračovaní súčasného Jumanji.

Úlohy zabijaka známeho ako muž z Toronta sa zhostí Woody Harrelson. V minulosti ukázal naozaj pestrý výber svojich úloh, keď sa objavil v Hrách o život, Temnom obraze či Podfukároch, ktoré sú všetky žánrovo inak definované. Skvelý výkon podal aj v Zombielande a v súčasnosti sa pripravuje na rolu Carnage v pokračovaní Venoma.

zombieland woody harrelson
Zdroj: esquire.com

Táto úloha bola v minulosti pridelená Jasonovi Stathamovi. Ten trval na tom, aby film dostal hodnotenie R. Chcel teda vo filme zrejme vidieť viac akcie (či násilia), s čím sa nestotožňovalo štúdio a preto Statham opustil natáčanie iba niekoľko týždňov pre začatím produkcie.

Doplní ich šarmantná ženská úloha

Man from Toronto, nová akčná komédia od Sony, doplní túto hereckú dvojicu o príjemnú ženskú tvár. Je ňou herečka, ktorú môžeme poznať ako Penny so seriálu Teória veľkého tresku alebo ako hlas Harley z animovanej série Harley Quinn. Je ňou Kaley Cuoco.

Zdroj: walldevil.com

Herečka si za roky pôsobenia vybudovala slušnú základňu fanúšikov. A tá sa teraz spoločne raduje, že sa jej konečne podarilo dostať jednu z hlavných úloh vo veľkom filme. Akú rolu konkrétne zohrá ešte nieje známe, ale je viac ako jasné, že bude pôsobiť ako zaujímavý protipól k Hartovi a Harrelsonovi.

Tvorcovia majú so žánrom skúsenosť

Akčná komédia od Sony pripadla režisérovi Patrickovi Hughesovi, ktorý s týmto žánrom už má skúsenosť. Postaral sa totiž o film Zabijakov osobný strážca. Pri tejto snímke bude vychádzať zo scenára, ktorý napíšu Robbie Fox a Chris Bremmer. Posledný menovaný naposledy napísal najnovších Bad Boys, takže sa tiež nemusíme obávať jeho práce s humorom.

Film zatiaľ vyzerá ako skvelý projekt, na ktorom sa zabavíme. Tvorivý tím už má s týmto žánrom skúsenosť a mohli sme vidieť, že aj dvaja hlavní herci sa v ňom v minulosti našli. Ako to zvládne aj Kaley Cuoco, pre ktorú to bude rozhodne zaujímavý projekt, sa dozvieme 17. septembra 2021, kedy má komédia premiéru.

Máte radi herečku Kaley Cuoco? Ste zvedaví, ako sa jej podarí preraziť v blockbusteri? Dajte nám vedieť v komentároch!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -