Je tu prvý trailer na The Marvels, v ktorom si Brie Larson, Iman Vellani a Teyonah Parris vymieňajú miesta

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Prvý trailer na The Marvels

Prichádza prvý trailer na The Marvels, ktoré je, ako vieme, pokračovaním Captain Marvel z roku 2019. Okrem Brie Larson v hlavnej úlohe Carol Denvers tu však tentoraz budeme mať ďalšie dve hrdinky. Sú nimi Teyonah Parris ako jej krstná dcéra Monica Rambeau a Iman Vellani ako Ms. Marvel.

Rambeau vo vesmírnej inštitúcii S.A.B.R.E. skúma svoje sily, ktoré nadobudla v seriáli WandaVision spolu s Nickom Furym (Samuel L. Jackson). Zrazu sa zábleskom energie stratí a na jej mieste sa nachádza Kamala Khan, ktorá je nadšená, že vidí bývalého riaditeľa S.H.I.E.L.D.-u a myslí si, že ide o skúšky na prijatie do Avengerov.

Hrdinky si vymieňajú miesta

Zatiaľ sa Captain Marvel ocitá v jej šatníku a zisťuje, že je na mieste jej najväčšej fanynky z New Jersey. Tak plynule nadväzuje na potitulkovú scénu seriálu Ms. Marvel. Monica sa medzitým nachádza na opustenej planéte, kde musí bojovať proti mimozemšťanom.

Dozvedáme sa, že ústredná trojica mala svoje sily prepojené. Za to môže anomália inteligentnej vrstvy Kree, ktorú aktuálne skúmala Carol. Vidíme, ako si miesta vymenia ešte niekoľkokrát, pričom musí Kamale zachraňovať krk starý známy Flerken Goose (či Furyho obľúbená mačka) a Denvers musí splynúť s davom pri pakistanských oslavách.

The Marvels
Zdroj: comingsoon.net

Kto bude záporákom?

Dokonca vidíme, že mutantská hrdinka spolu s vesmírnou pilotkou budú bojovať proti Captain Marvel. Na malý moment sa ukáže aj kórejský herec Park Seo-joon, o ktorom zatiaľ vieme len to, že si zahrá rolu sekundárneho záporáka. Toho hlavného, Dar-Benna, stvárni britská herečka Zawe Ashton (z komiksov poznáme tohto záporáka ako muža).

Režisérkou je Nia DaCosta, ktorá pred dvomi rokmi prekvapila novým Candymanom. Zároveň napísala aj scenár spolu s Megan McDonnell, Elissou Karasik a Zebom Wellssom. Originálny soundtrack skladala Laura Karpman, ktorá nás navnaďuje, že nemôžeme byť dostatočne nadšení pre Kamalin návrat. Tretí film z Fázy 5 Marvelovského univerza si budeme môcť pozrieť 10. novembra.

Páči sa vám trailer na The Marvels? Čo hovoríte na vymieňanie miest medzi týmito tromi postavami? Komu si myslíte, že budú ešte musieť čeliť? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -