Animovaná Rodina Addamsovcov 2 bola nielen potvrdená, ale prichádza aj s ukážkou a plagátmi

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Animovaná Rodina Addamsovcov 2 je potvrdená

Animovaná Rodina Addamsovcov 2 bola potvrdená a hneď aj s dátumom vydania. Zároveň dostávame celú sadu propagačných materiálov, medzi ktorými nájdeme plagáty či promo ukážku. Aby toho nebolo málo, tak nám ešte odhalili nových hercov, ktorí sa pridajú k dabingu postáv. A nájdeme tam aj skutočne zaujímavé meno zo sveta komédie.

Prvá časť nebola extra dobre prijatá u kritikov a bola odsúdená ešte skôr ako vyšla. Diváci ju však prijali viac ako pozitívne a stala sa nečakane obľúbenou. Aj napriek tomu, že nejde o žiaden extrémne veľký hit, bolo to zaujímavé stvárnenie tejto veľmi netradičnej rodiny. Veď kto by ju už len u nás nepoznal.

the-addams-family-2-promo-spot-release-date-and-bill-hader-joins-the-cast2.jpg

Túto rodinku pozná každý

Morticia, ktorá je až diabolsky oddaná svojmu manželovi a deťom, je práve tým lepidlom, ktoré drží ich klan pokope. Šarmantný, ale zlovestný Gomez je entuziastický ohľadom akejkoľvek schémy, ktorú práve chystá a zároveň je vášnivo zamilovaný do svojej ženy. Wednesday je brilantná a hrozivá tínedžerka s povestne dlhými vrkočmi a smrteľnou bledosťou. A základnú štvoricu dopĺňa 10-ročný Pugsley, postrach, ktorý sa rád dostáva do akéhokoľvek smrteľného darebáctva, aké vie nájsť.

Rodina dopĺňa dobrosrdečný strýko Fester, ktorý je síce veselý, ale vytvára okolo seba chaos všade kde môže. Nájde sa tu aj stará mama, ktorá miluje svoju rodinu a stará sa o ňu. Rovnako rada vypeká svojim vnúčatám sušienky v tvare netopierov či lebiek. A samozrejme by správa filmová rodina nebola kompletná bez svojho súpera, ktorého tu predstavuje Margaux Needler, ktorá je aj so svojou reality šou posadnutá absolútnou dokonalosťou ich predmestia.

the-addams-family-2-promo-spot-release-date-and-bill-hader-joins-the-cast1.jpg

Vrátia sa pôvodné hlasy, no pridajú aj nové

Rodina Addamsovcov 2 má všetky tie postavy potvrdené. Gomeza je za opäť nahovorí Oscar Isaac (Star Wars: Poslední Jediovia) a jeho manželku Charlize Theron (Atomic Blonde). Wednesday bude dabovať Chloë Grace Moretz (Kick Ass) a Pugsleyho Finn Wolfhard (Stranger Things). Festerovi prepožičia hlas Nick Kroll, babičke Bette Midler a úlohy Margaux sa zhostí Allison Janney.

Skvelou správou ale je, že nám aj pridajú dabingových hercov. Ich úlohy ešte neboli špecifikované, ale prvým z nich je Bill Hader. V komédii už je veľkým menom a poznať ho môžeme vďaka Saturday Night Live alebo seriálu Barry. Nie je však jediným, kto sa pridá, k hlasom sa pridáva aj Javon „Wanna“ Walton. Detskému boxerovi sa rozbieha aj herecká kariéra, zahviezdil napríklad v seriáli Utopia.

Režiséri sľubujú rovnakú zábavu

Film budú opäť režírovať Conrad Vernon (Shrek 2, Madagaskar 3) a Greg Tiernan (Day of the Diesels). Ten vyjadruje svoje nadšenie ohľadom úspechu prvej časti u divákov. Hovorí, že ich projekt bol spôsob ako preniesť známu rodinu do súčasnej popkultúry a tak je rád, že sa to podarilo. Sľubuje, že druhý film bude aspoň tak zábavný ako originál. Zároveň sú radi, že môžu privítať nových hercov pre ďalšiu vzrušujúcu cestu Addamsovcov.

Odhalili nám aj dátum vydania – sľubujú nám ho na Halloween v roku 2021. Výborne vybraný dátum pre túto strašidelnú rodinu ich desivé dobrodružstvá. Zároveň prišli aj s plagátmi, ktoré sľubujú veľa kriku a krásne vyjadrujú pre Wednesday špecifický cynizmus. Vydali aj krátke promo video, takže nás už teraz veľmi dobre navnaďujú na pripravované pokračovanie. Aj keď pokračovania nie sú originálne.

Tešíte sa, že vznikne aj animovaná Rodina Addamsovcov 2? Súhlasíte s pokračovaním, alebo vás nezaujal ani prvý film? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -