Obľúbená rodina neandertálcov je späť v prvej ukážke na animák Krúdovci 2. Kedy ho uvidíme v kinách?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Návrat obľúbenej neandertálskej rodiny

Vývoj pokračovania animáku Krúdovci (2013) nebol vôbec jednoduchý. Pôvodne sa na ňom začalo pracovať hneď po premiére prvého filmu a plánovaným dátumom vydania bol 17. november 2017. Teraz tu však máme rok 2020 a po pokračovaní nebolo ani stopy. Koncom roku 2016 ale štúdiá Universal a DreamWorks oznámili, že film bol úplne zrušený.

Väčším problémom bolo, že pôvodný nápad režisérov pre pokračovanie bol použitý v animovanom seriáli Dawn of the Croods od Netflixu, ktorý sa vysielal medzi rokmi 2015 až 2017. Ako zázrakom bolo v roku 2017 oznámené, že pokračovanie nakoniec vznikne, no dostalo nového režiséra aj scenáristu.

Krúdovci 2
Zdroj: collider.com

A iba pred pár dňami sme sa dočkali nového dátumu vydania, prvého plagátu a dokonca aj popisu príbehu. Film Krúdovci 2 si pozrieme už 25. novembra 2020, teda iba týždeň po pixarovke Soul a bondovke Nie je čas zomrieť. Prečítajte si oficiálnu synopsu príbehu:

“Krúdovci potrebujú nové miesto pre život. Prvá praveká rodina sa teda vydala do sveta a hľadať bezpečnejšie miesto, ktorému môžu hovoriť domov. Keď objavia idylický raj, ktorý spĺňa všetky ich potreby, myslia si, že ich problémy sú vyriešené… až na jednu vec. Už tam žije iná rodina: Bettermanovci. Bettermanovci (znamená „lepší“) – s ich prepracovaným domom na strome, úžasnými vynálezmi a zavlažovanými akrami čerstvých plodov – sú o pár krokov nad Krúdovcami na evolučnom rebríčku. Keď prijmú Krúdovcov ako prvých hostí na svete, nie je to dlho predtým, ako dôjde k eskalácii napätia medzi jaskynnou rodinou a modernou rodinou.”

Prvý trailer na film Krúdovci 2

Dnes nám Universal Pictures a DreamWorks Animation priniesli prvý trailer na ich dlho-očakávané pokračovanie, ktoré nesie oficiálny názov The Croods: A New Age. Réžiu bude mať tentokrát na starosti Joel Crawford.

V pôvodnom znení sa vrátia Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Cloris Leachman a Clark Duke. Novými hlasmi rodiny Bettermanovcov budú Kelly Marie Tran, Leslie Mann a Peter Dinklage. Avšak tieto mená sú pre nás takmer nepodstatné, keďže film uvidíme so slovenským dabingom.

Tešíte sa na film Krúdovci 2? Ako sa vám páčil prvý trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -