Hotel Transylvánia 4, Krúdovci 2 a Baby šéf 2. Pokračovania obľúbených animákov prichádzajú

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokračovania obľúbených animákov

Naše obľúbené animované filmy sú späť. A tou najlepšou správou je, že si všetky stihneme pozrieť ešte tento a budúci rok. Presnejšie máme na mysli animáky Hotel Transylvánia 4, Krúdovci 2 a Baby šéf 2, o ktorých sme sa za posledné dni dozvedeli zaujímavé novinky. Čo o týchto filmoch zatiaľ vieme a kedy sa dostanú do kín?

Hotel Transylvánia 4

Zdroj: youtube.com

Už budúci rok sa vrátime do hotelu plného monštier. Réžiu budú mať tentokrát na starosti Jennifer Kluska a Derek Drymon, pričom pôvodný režisér Genndy Tartakovsky napíše scenár. Herečka a speváčka Selena Gomez sa opäť vráti ako hlavná postava Mabel, ktorú v originálnom znení dabuje. Okrem toho jej však po novom pribudne aj úloha výkonnej producentky. O príbehu síce zatiaľ nič nevieme, no dátum vydania je nám jasný. Pripravte sa, do strašidelného hotela sa vrátime už 6. augusta 2021.

Krúdovci 2 (The Croods: A New Age)

Krúdovci 2
Zdroj: collider.com

Najviac informácií poznáme o návrate obľúbenej neandertálskej rodiny od štúdia DreamWorks. Vývoj pokračovania animáku Krúdovci (2013) však nie je vôbec jednoduchý. Pôvodne sa na ňom začalo pracovať hneď po premiére prvého filmu a plánovaným dátumom vydania bol 17. november 2017. Teraz tu však máme rok 2020 a po pokračovaní nie je ani stopy. Koncom roku 2016 ale Universal a DreamWorks oznámili, že film bol úplne zrušený.

Väčším problémom bolo, že pôvodný nápad režisérov pre pokračovanie bol použitý v animovanom seriáli Dawn of the Croods od Netflixu, ktorý sa vysielal medzi rokmi 2015 až 2017. Ako zázrakom bolo v roku 2017 oznámené, že pokračovanie nakoniec vznikne, no dostalo nového režiséra aj scenáristu. A iba pred pár dňami sme sa dočkali nového dátumu vydania, prvého plagátu a dokonca aj popisu príbehu. Film Krúdovci 2 si pozrieme už 25. novembra 2020, teda iba týždeň po pixarovke Soul a bondovke Nie je čas zomrieť. Prečítajte si oficiálnu synopsu príbehu:

„Krúdovci potrebujú nové miesto pre život. Prvá praveká rodina sa teda vydala do sveta a hľadať bezpečnejšie miesto, ktorému môžu hovoriť domov. Keď objavia idylický raj, ktorý spĺňa všetky ich potreby, myslia si, že ich problémy sú vyriešené… až na jednu vec. Už tam žije iná rodina: Bettermanovci. Bettermanovci (znamená „lepší“) – s ich prepracovaným domom na strome, úžasnými vynálezmi a zavlažovanými akrami čerstvých plodov – sú o pár krokov nad Krúdovcami na evolučnom rebríčku. Keď prijmú Krúdovcov ako prvých hostí na svete, nie je to dlho predtým, ako dôjde k eskalácii napätia medzi jaskynnou rodinou a modernou rodinou.“

Baby šéf 2 (Boss Baby: Family Business)

Zdroj: movieclips.com

Štúdio DreamWorks taktiež informovalo o novom obsadení animáku Baby šéf 2, ktorý uvidíme už budúci rok. Novými hlasmi budú Jeff Goldblum, Ariana Greenblatt, Eva Longoria, James Marsden a Amy Sedaris. Avšak tieto mená sú pre nás takmer nepodstatné, keďže film uvidíme so slovenským dabingom. Poďme sa teda presunúť priamo na dátum vydania, ktorý padol na 26. marec 2021. O príbehu toho zatiaľ veľa nevieme, no film bude niesť oficiálny názov Boss Baby: Family Business.

Tak čo, na ktorý z trojice filmov sa tešíte najviac? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com, collider.com, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -