Záverečný diel Hotelu Transylvánia ohlásil svoj oficiálny podtitul a nový dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Najčítanejšie za 7 dní

Je to tu! Štvrtý a finálny film zo série Hotel Transylvánia sa pomaly blíži k cieľu a divákom bol odkrytý oficiálny podtitul. Posledné monštruózne dobrodružstvo nás pôvodne malo pobaviť 6. augusta, ale nový dátum vydania poteší viacerých nedočkavých fanúšikov.

Názov odhalený, no dej stále neznámy

Andy Samberg aj Selena Gomez sa majú vrátiť späť vo svojich rolách Johnnyho a Mavis. Očakávaný je aj návrat ostatných pôvodných postáv, no potvrdených informácií máme ešte stále málo. Sony však aj napriek utajenému deju či obsadeniu prezradilo nový podtitul, ktorý znie Hotel Transylvania: Transformania.

Klasické hororové monštrá nás dokázali pobaviť a chytiť  za srdce už od prvého dielu. Prvý film zo série zožal obrovský úspech, čím si otvoril dvere k budúcim pokračovaniam. Nezvyčajná rozprávka o príšerách prekypujúcich ľudskosťou sa stala obľúbenou záležitosťou pre deti i rodičov.

Leto v kinách bude nabité!

Pôvodný dátum premiéry bol stanovený na začiatok augusta, no štúdio sa nakoniec rozhodlo animák vypustiť do sveta o čosi skôr, presnejšie 23. júla. Prvotný dátum sa im nemusel pozdávať ani z hľadiska kinovej konkurencie, keďže by svoj otvárací víkend zdieľali spoločne s The Suicide Squad. Žánrovo síce extrémne odlišný film (nehovoriac o R-kovom hodnotení), ale Hotel Transylvánia by sa šialene akčnej novinke svojimi tržbami vyrovnať rozhodne nemohol.

hotel transylvania 3 trailer
Zdroj: awn.com

Úspešnú animovanú franšízu uzavrie filmový štáb plný šikovných ľudí. Réžiu si na starosť zobrali Jennifer KluskaDerek Drymon, pričom Genndy Tartakovsky, režisér predchádzajúcich filmov, sa tentokrát samostatne pustil do písania scenáru. Všestranná Selena Gomez si popri dabingu vyskúša aj funkciu výkonnej producentky. Na zvyšné detailnejšie novinky si budeme musieť ešte počkať, zrejme až do príchodu prvého traileru.

Tešíte na štvrtý film série Hotel Transylvánia? Bavili vás predchádzajúce časti? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -