Nový Wolverine vo filme Doctor Strange 2? Hugh Jackman to ale nebude, tvrdí zdroj

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Nový Wolverine v Doctor Strange 2?

Doctor Strange in the Multiverse of Madness nedávno predstavil absolútne podmanivý trailer. Vďaka nemu vieme, že týmto filmom sa MCU už navždy zmení. Jeho analýzou sme zistili príchod veľkých hráčov do sveta Marvelu. Ak vieme, že príde Profesor X, nie je vôbec vylúčené, aby nám vo filme Doctor Strange 2 bol predstavený aj Wolverine.

Ukážka nám odhalila, že tu pôjde naozaj o veľa pri rozbití vesmíru. Vo filme Spider-Man: Bez domova sme iba načreli na povrch. Teraz vidíme odlišné verzie samotného Stephena Strangea a do Marvel univerza prichádza postava, ktorá je z komiksov známa práve kvôli ochrane multiverza. Nakoľko sme ale venovali rozboru ukážky celý článok, tu sa zameriame iba na veci súvisiace s nedávnou správou.

Doctor Strange 2 rozbor traileru
Zdroj: thedirect.com

Profesor X jasný, čo ďalší X-Meni?

Stephen Strange bude za to, že narušil univerzum, súdený. Na čele tých, ktorí vedú jeho súd, bude stáť Charles Xavier, do ktorého role sa znovu vracia Patrick Stewart. Nebude však sám, prichádza s tímom známym ako Illuminati (tým sme tiež venovali samostatný článok).

Vylúčené v tomto prípade však samozrejme nie je ani to, že by nám boli predstavení iní X-Meni. Už skôr bola predpokladaná Phoenix, s ktorou by si mala zabojovať Scarlet Witch (bude tu vo veľkej miere slúžiť ako záporáčka). Avšak nový dohad sa týka toho, koho chceme vidieť v MCU zrejme najviac – Wolverina.

Správa od zdroja, ktorý sa už opakovane nemýlil

Správu priniesol prostredníctvom Twitteru Joseph Deckelmeier. Samotné meno vám možno nič nehovorí, je však súčasťou tímu Illuminerdi. Tí sa už opakovane vo svojich informáciách ohľadom Marvelu nemýlili. Koniec koncov, práve oni nám už od roku 2020 hovoria aj o tom, že do MCU príde tím Illuminatov!

Deckelmeier zverejnil, že Wolverine bude vo filme Doctor Strange in the Multiverse of Madness. Definitívne to však nebude Hugh Jackman. Okamžite sa zase rozbehli špekulácie o tom, kto by mohol novým Loganom byť. Vieme, že Keanu Reeves, ktorého fanúšikovia chceli najviac, to nebude. Padali mená ako Joel Edgerton, Justin Theroux či Sam Worthington.

daniel radcliffe wolverine
Zdroj: fortressofsolitude.co.za

Daniel Radcliffe ako Logan?

Prekvapivo je ale na čele rebríčka Daniel Radcliffe. Medzičasom s ním vznikla hromada fanúšikmi vytvorených plagátov či iných obrázkov. A treba povedať, že ako variant Wolverina by to nemusel byť zlý nápad. Nech by to mal byť teda ktorýkoľvek z vyššie uvedených, Hugh Jackman to už iste nebude.

Ten zanechal fanúšikom svoju labutiu pieseň vo filme Logan z roku 2017. Tak ukončil 17-ročné trvanie hrania postavy, ktoré začalo filmom X-Men z roku 2000. Avšak, v Loganovi sme naposledy videli aj Stewarta ako Profesora X. Naozaj je teda Jackman definitívny? To zrejme uvidíme až v máji, kedy bude mať film premiéru.

Kto je váš favorit ako nový Wolverine vo filme Doctor Strange 2? Myslíte si, že Jackman to už definitívne nebude? Čo by ste povedali na Daniela Radcliffa? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -