James Gunn oznámil zásnuby. Ktorá herečka je jeho nastávajúcou?

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

James Gunn oznámil zásnuby

James Gunn oznámil zásnuby so svojou dlhodobou partnerkou. Režisér sa dostal do popredia a začalo sa o ňom hovoriť viac v súvislosti s marvelovskými Strážcami Galaxie z roku 2014. Po istých nezhodách s Marvelom presedlal aj k DC. Pre nich vytvoril čiastočne reboot, čiastočne pokračovanie The Suicide Squad: Samovražedná misia.

Rozhodne si získal väčšiu chválu a ohlasy ako verzia filmu z roku 2016. Vidno, že Gunn bol vo svojom živle. Spoluprácu so štúdiom sa rozhodne nehodlá ukončiť a pracuje s nimi aj na ďalších projektoch. Priniesol spin-off Peacemaker, ktorému už chystá druhú sériu a vyjadril sa, že pracuje aj na ďalšom seriáli pre DC.

Peacemaker 2. séria
Zdroj: marca.com

S herečkou aj pracuje

Samozrejme ale superhrdinský seriál (aj keď so zápornejšími postavami) nemôže fungovať bez poriadneho tímu. Preto mala v Samovražednej misii Amanda Waller (Viola Davis) na zvládnutie Task Force X svojich ľudí. Jednou z nich bola aj Emilia Harcourt, ktorú si aj opakovane v Peacemakerovi zahrala Jennifer Holland.

Práve ona je už celé rok priateľkou Jamesa Gunna. Spolu sú už 7 rokov. Zoznámil ich spoločný priateľ, herec Michael Rosenbaum, známy napríklad zo Smallvile. V Gunnovom filme sa objavila už predtým, v roku 2019 ju obsadil do snímky Brightburn, ku ktorému napísal scenár a pomáhal s produkciou. Ide o superhrdinský hororový film – alebo značne iný pohľad na postavu Supermana.

Prsteň na ruke je jasná správa

Zasnúbenie oznámili včera. Režisér na svojom Instagrame zdieľal fotku herečky, zrejme z dovolenky. Na nej ju vidíme ako si vychutnáva svoju kávu, avšak najväčšiu pozornosť treba upriamiť na prsteň, ktorý má na ľavej ruke. Pozorné oči fanúšikov už z toho vydedukovali, že ide brúsený smaragd.

Aj keď Gunn nepovedal v príspevku veľa (pod fotkou vidíme len smajlíka a srdiečko), okamžite je jasné, o čo ide. Holland zásnuby potvrdila, na svojej sociálnej sieti zdieľala fotku seba a režiséra iba s krátkym popisom „Štastie“. Naozaj milé a hrejivé oznámenie.

Gratuláciami sa nešetrilo

Fakt, že James Gunn oznámil svoje zásnuby takýmto spôsobom, je pomerne netradičný. Väčšina hollywoodskych celebrít si svoje súkromie snaží udržať ako sa to len dá a neodhaľujú ho sami. Ale predsa, nakoľko svoje sociálne siete často využíva na propagáciu svojich projektov, chystaných filmov alebo seriálov, tak prečo nie aj takto. Je lepšie oznámiť takúto príjemnú novinku skôr, ako sa stane predmetom paparazzi a dohadov.

Príspevok okamžite zaplavili nadšené komentáre od fanúšikov a gratulácie. Nie je tam snáď jedinej osoby, ktorá by si tento moment nevychutnávala spolu s dvojicou a nepriala im len to najlepšie do ich spoločnej cesty.

Čo hovoríte na zásnuby Jamesa Gunna a herečky Jennifer Holland? Páčila sa vám v jeho seriáli Peacemaker? Na čom si myslíte, že budú spolu pracovať ďalej? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -