Internetom sa šíri dohad, že film The Flash vymaže SnyderVerse. Ezra Miller na neho reaguje

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Vymaže The Flash SnyderVerse?

Počas víkendu sa začala internetom šíriť zvesť o chystaných filmoch v rámci DC Extended Universe. Vraj by mal tohtoročný The Flash vymazať celý predošlý SnyderVerse. Udalosti, ktoré sa odohrávajú v tomto filme, by teda negovali to, čo sa stalo v predošlých snímkach od režiséra Zacka Snydera.

Ide o filmy Muž z ocele, Batman v Superman: Úsvit spravodlivosti a Justice League, aj jeho lepšia verzia, ktorú sme dostali minulý rok. Mohlo by to dávať zmysel z dôvodu, že Henry Cavill ako Superman sa už v ďalších filmoch neobjaví. Potom tu máme ale viacero dôvodov prečo to je nelogický krok.

pokračovanie Justice League
Zdroj: businessinsider.es

Vymazalo by to minulosť hrdinov?

Tak v prvom rade, aj Barry Allen ako superrýchly hrdina sa v týchto filmoch objavil prvý raz. A to po boku nielen spomínaného Cavilla, ale aj Gal Gadot, o ktorej sa diskutuje, či bude mať vo filme ako Wonder Woman cameo. A v neposlednom rade bol súčasťou tímu aj Batman, ktorého stvárnil Ben Affleck.

Ten sa má ako jeden z predstaviteľov hrdinu objaviť. Vo filme uvidíme vďaka otvoreniu multiverza dvoch Brucov Wayneov. Druhým bude Michael Keaton, ktorý túto rolu stvárňoval na prelome vo filmoch Tima Burtona. V roku 1989 išlo o snímku jednoducho pomenovanú Batman a v roku 1992 Batman sa vracia.

The Flash
Nové concept arty z filmu The Flash; Zdroj: ign.com

Ezra Miller na dohad odpovedá

Prečo by teda mali vymazať históriu filmov, kde sa postavy prvý raz objavili? Vraj už v týchto filmoch nie je ďalší potenciál. Tak predniesli správu aj hercovi Ezrovi Millerovi, ktorý Flasha hrá. On v konverzácii na Instagrame (ktorá bola hneď screenshotnutá a prenesená na Reddit) odpovedal:

„Žiadna sila v žiadnom megaverze nedokáže nikdy vymazať mocnú prácu Zacka Snydera. Môžete si túto hlášku zobrať. Zoberte ju do tlače, do banky, do škôl, do armády, do akéhokoľvek stĺpu kapitalizmu. Vždy, keď myslíte na skupinu vecí, tak je tam jedna, ktorú zabudnete.“

Správu môžu ľudia priniesť tlači

Podľa týchto slov v žiadnom prípade film The Flash nediskredituje predtým zavedený SnyderVerse. Herec dokonca nemá problém s tým, aby jeho informáciu preniesli verejne. A to naozaj širokej verejnosti.

Medzitým režisér Andy Muschietti pripravuje fanúšikov na niečo veľké. Po skončení nakrúcania v októbri 2021 mal niekoľko panelov v rámci akcie FanDome. Na tom v Číne povedal, že je nachystaných mnoho prekvapení.

Ezra Miller responds to rumors that The Flash film will "erase" the Snyderverse. from DCEUleaks

Režisér sľubuje mnoho prekvapení

Nemôže prezradiť o aké ide, ale vraj nás majú odpáliť. Podľa jeho slov je lepšie nič neodhaľovať a počkať si na pozretie filmu na veľkom plátne. Toho by sme sa mali dočkať 4. novembra tohto roku.

Pri tom, ako má film The Flash skúmať odlišné reality, je možné naozaj čokoľvek. Uvidíme druhého Batmana a podľa niektorých informácií aj zlého dvojníka Barryho Allena z iného univerza. Nech už predošlé filmy berú akokoľvek, toto by mal vraj byť nový základ pre všetky budúce filmy z DC univerza.

Myslíte si, že by mohla byť možnosť, že by film The Flash vymazal SnyderVerse? Čo si myslíte o samotnom chystanom filme a jeho prekvapeniach? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: cbr.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -